Чарівні нігті - Манікюр

Описання ігри Чарівні нігті - Манікюр: Чарівні нігті - Манікюр
Привіт всім любителям ігри для дівчаток. Знову або знову, але ми раді бачити вас в режимі онлайн. Як завжди на нашому сайті багато охочих відшукати щось новеньке, і ми не сміємо взяти і відмовити вам у цьому. Загалом, зараз ми хочемо запропонувати вашій увазі сюжет гри Чарівні Нігті – мрію будь-якої дівчини. Саме сьогодні і тут учасниця отримує в своє розпорядження цілий магазин, але звичайно, виконавши перш деяку роботу. Отже, давайте ближче познайомимося спочатку з головною героїнею нашої гри – отже, перед вами чарівна і чарівна Анна – вона любить стильно одягатися і красиво жити, ну, в загальному, то не заборониш. Зараз вона збирається на побачення, і їй необхідно спочатку знайти всю косметику, біжутерію та аксесуари в кімнаті, а потім тільки починати щось робити. Перший етап в грі, як ви зрозуміли, це пошук предметів.

Про те, які саме елементи скриньки вам необхідно відшукати, ви дізнаєтеся по тінях і контурам від цих деталей розташованим на спеціальній панелі знизу. Предметів не так багато, як могло здатися на перший погляд, але все-таки кожен з них потрібно покласти у свою комірку. Відразу, як тільки учасник проходить цей етап гри, він починає робити різні процедури, а конкретніше манікюр. Як вам повинно бути відомо, це робота над формою нігтів, їх зовнішнім виглядом, і тут учасник буде змивати старий лак, пиляти і надавати нігтикам в грі потрібну форму, фарбувати в певний відтінок, робити малюнок, візерунок, наклеювати бісер і блискітки і так далі. Вам також буде внизу показана панель, з якої необхідно по черзі вибирати якусь деталь.


У грі все робиться кліком курсору, тому ніяких питань не повинно виникнути з приводу того, як і на що натискати. Відразу після закінчення роботи з манікюром, ви переходите на наступний етап і вибираєте укладання волосся, їх колір, плаття, колготки, туфлі тощо. Завдяки тому, що різноманітність велике, можна експериментувати і поєднувати навіть ті речі, які ну ніяк не можуть бути поруч один з одним. Можливо, ви доповните у грі для дівчаток про чарівні нігті образ якимось витонченим кулоном, підкреслює колір нігтів. Кожна деталь вбрання повністю залежить від іншої частинки костюма, тому ви повинні перш добре проаналізувати ваш вибір і тільки потім твердо на ньому зупинитися. Допоможіть дитині з гри піти на побачення в образі розкішної жінки, справжньої королеви з манікюром. Покажіть все, на що здатний ваш творчий потенціал у сфері моди.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"