Манікюр для Марини

Описання ігри Манікюр для Марини: Манікюр для Марини
Можливо, манікюр для Марини, здасться вам складною грою. Але насправді це не зовсім так. Проблема в тому, що спочатку труднощі полягають в іноземній мові. Тобто, весь інтерфейс оформлений за допомогою англійського словника. Це істотно ускладнює виконання завдань ігри для дівчаток тим, хто не володіє даною лінгвістикою. Але не будемо вдаватися в подробиці. Судячи з соціальної кнопки «Мені подобається», за дану гру проголосувало досить велика кількість людей, отже, є багато успішних гравців.

Однак подивимося на сам сюжет програми, і його розважальні боку. Відразу потрібно сказати, що руки, наявні на екрані, дуже специфічні. Вони підходять як чоловікові, так і жінці. Але той манікюр, який ми робимо для Марини, має різні особливості. Тому не лякайтеся, якщо певні зміни не настільки істотні, як би вам хотілося. Отже, запустивши перший рівень, ви отримуєте доступ до величезного набору інструментів, здатних докорінно змінити ваше уявлення про гру.


На верхній полиці стоять тюбики з різнокольоровими фарбами. Тут є великий набір всіляких лакувальних пристосувань. Використовуйте їх все для досягнення мрії. Щоб реалізувати свої задуми та ідеї в життя, докладіть максимум зусиль і старання! Ми впевнені, що закінчивши манікюр для Марини, ви станете справжнім професіоналом своєї справи! Успіху вам та процвітання в улюбленій сфері!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"