Одягалки ігри онлайн.


Наші мами і бабусі, напевно, ще пам'ятають картонних ляльок, яких можна було вирізати з дитячих журналів, намалювати для них купу різного одягу і грати днями безперервно. Сучасним дівчатам, напевно, ближче комп'ютер і інтернет, і тому індустрія онлайн-ігор для дівчаток бурхливо розвивається. Саме для тебе і твоїх подружок кожен день дизайнери малюють тисячі модних прикидів і зачісок, стильних аксесуарів і прикрас. Ігри-одягалки - справжній модний бутік, в якому можна підібрати вбрання, зачіски й аксесуари для кого завгодно. З безлічі іграшок, зібраних на нашому сайті тобі залишилося вибрати ту, що сподобається саме тобі. Прояви свою фантазію, підбери для своєї ляльки найкращий наряд.

Ми часто бачимо по телевізору модні покази і реаліті-шоу, де люди змінюють імідж. Хотіли б Ви змінити чийсь стиль? У Вас з'явилася така можливість! Тепер Ви можете вибирати із запропонованих варіантів одягу найпридатніші, комбінувати їх, випробувати будь-які поєднання кольорів! Ми можете створити образ для походу в нічний клуб або на прогулянку з домашнім вихованцем, створити новий революційний варіант ділового костюма або придумати свій власний неформальний стиль, поєднуючи вже відомі або не звертаючись до традицій зовсім.

Грати в безкоштовні ігри одягалки завжди весело та цікаво! Вони допоможуть завжди виглядати особливо, модно і зі смаком, зорієнтуватися в сучасній моді, вибрати собі стильний одяг і взуття. Граючи, ти зможеш обрати фасон, який зробить вас неповторною, підкреслить твої достоїнства і приховає недоліки. Ти будеш розвивати свій смак і творчу фантазію. З часом ти створиш собі власний стиль. Не бійся експериментувати! Опановуй модельне мистецтво! Модний одяг і аксесуари чекають на тебе!

Ця колекція флеш ігор стане справжнім подарунком для дівчаток і юних дівчат! Адже це єдиний жанр ігор, побудований на моді і гламурі. Тільки тут дівчатка знайдуть все те, про що так люблять поговорити їх мами з подружками - модні тенденції, сучасний стиль, сукні, купальники, крокодилячі сумочки, чобітки, капелюшки, помадки, браслетики, сережки та багато іншого, що створено на радість милим жінкам і дівчатам.

З таким асортиментом ви зможете створювати своїм моделям класичний образ, спортивний, вільний, модний, кокетливий і романтичний. Граючи в онлайн одягалки на сторінках цього жанру, дівчатка зможуть одягати не просто красивих дівчат моделей, але і зможуть підібрати весільну сукню для нареченої або костюмчик у рожевих тонах для дівчат Емо. Також тут дівчатка зустрінуть старих друзів, наприклад, фей Вінкс, ляльок Братц, Барбі або інших знаменитостей.

Грати в ігри одягалки онлайн.