Дівчинки на вечірці - Одягалки

Описання ігри Дівчинки на вечірці - Одягалки: Дівчинки на вечірці - Одягалки
Гра дівчинки на вечірці – це прекрасне шоу талантів, який проходить в Америці. У нього є аналоги і в нашій країні, розбіжності між показами мінімальні, наш варіант і американський спрямований на те, щоб знайти унікальні особистості з простих людей. Кожен, у кого є особливий талант до чого-небудь, або надзвичайні здібності має можливість взяти участь у цьому шоу. Чого тут тільки не побачиш, всі хто зважився і прийшов на кастинг, готові продемонструвати суддям і глядачам неймовірні здібності. Це не проста гра на камеру, а ціле змагання за головний приз, наданий на кону. Це американське телешоу пережило вже 12 сезонів. Багатьох учасників, впізнають на вулиці, беруть автографи, а деякі з них і зовсім домоглися багато чого. Напевно на цьому історія цього проекту не закінчується – по всьому світу існує мільйони нових зірок, які бажають взяти участь у цьому конкурсі.

У вас, дорогі гравці, з'явилася дивовижна можливість побувати на знімальному майданчику, взяти участь у процесі створення телешоу. Правда це буде відбуватися, і ви навчитеся певним тонкощам професії стиліста. Думаю, всі пам'ятають сліпучу учасницю одного з попередніх сезонів – Нікі Мінай. Саме вона постане перед нами в майбутніх серіях Ідола, однак у зовсім іншому амплуа – не як гравця, а вже як суддя. Всі ми знаємо, що ця чарівна дівчина – неймовірна модниця, любителька найкрасивіших перук, суконь і костюмів. Вона вміє красиво одягатися, у неї є особлива чарівність і шарм, почуття стилю і бездоганний смак.


На цей раз Ніки потребує вашої допомоги, гра грунтується на принципі салону краси. Перед вами у грі величезний гардероб з різними нарядами і аксесуарами. Завдання досить таки проста, серед всіх костюмів підібрати кілька варіантів шикарних образів Нікі Мінай для телешоу. Сценічні костюми цієї дівчини повинні бути обрані в її стилі, тобто дуже красиві і зі своєю особливою родзинкою. Таких нарядів в арсеналі гри дівчата на вечірці дуже багато, так що подивимося, на що здатний ти, гравець. Підключи свою фантазію і створи в грі безліч комбінацій, які тобі подобаються найбільше. Підкажи нашій зірці, які нові костюми вийде створити із запропонованих варіантів.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"