Зроби мене красунею - Одягалки

Описання ігри Зроби мене красунею - Одягалки: Зроби мене красунею - Одягалки
Як же любить моду дівчинка з ігри, де потрібно зробити мене красунею. Здавалося б, це розвага і хобі, безлічі дівчат у Всесвіті. Однак такої пристрасті до питань моди і стилю, можна сказати завидною пристрасті, до даних питань, ще пошукати. Адже кожен випуск самого улюбленого глянцевого видання, маля вивчає настільки ретельно, немов вона не бачить всього цього безумства, працюючи моделлю, і перебуваючи під нескінченними спалахами фотокамер. У будь-якому випадку, героїня навіть і згадати не може ні дати, ні часу, коли поняття стилю, стали заманювати її, сильніше всього іншого. Однак при всьому при цьому, її подружки дитинства, відмінно пам'ятають той самий день, коли красуня стала постійно говорити про те, що стане знаменитою моделлю в майбутньому. Сьогодні чудовому персонажу прекрасної гри, необхідний новий образ для фотозйомки в кращому глянцевому журналі країни.

А ось учасниці гри, давно знають, яким блискучим, буде вигляд спокусниці знаменитості, і крихти готові, віддатися творення ідеального пишноти, з усім запалом і завзяттям, властивим талановитим спеціалістам зі світу індустрії краси. Це, наче ковток свіжого повітря, і можливість безмежного творчості, для кожної дитини, якавключила даний розважальний шедевр, і готової колосальні зусилля, щоб змусити красу головною моделі країни, засяяти новими фарбами. У грі існує спеціальна кнопочка, допомагає відключити мелодію, за допомогою натискання клавішею звичайної комп'ютерної миші, на неї, в разі, якщо крихтах, мріється залишитися в тиші і спокої. Сьогодні, як і в будь-які інші дні, дівчина небесного чарівності, збирається почати створення шикарного способу, попередньо очистивши шкіру лялькового личка.


Всі ці косметичні процедури, за допомогою імпортного скрабу і ароматів якісного крему для особи, зроблять свою справу. Дівчатка відразу зрозуміють, яка прекрасна зірка, що знаходиться перед їх очима, насправді. Тому слід особливо ретельно поставитися до підготовчого етапу, що йде перед нанесенням макіяжу. Так само крихти, що включили гру, зможуть побувати перукарем, вибираючи кращу зачіску і ідеальний відтінок волосся. Так і стилістом відчути себе, буде шанс. Не варто забувати, що на другому етапі гри, під час створення бездоганного макіяжу, вибрати для красуні, блискучий набір прикрас, без яких жодна сучасна модниця, прожити просто-напросто, ні дня не може. Малюки обожнюють гру для дівчаток «Зроби мене красунею» за кількість можливостей. Адже з однієї моделі, на початку розважального процесу, виходить карколомна лебідь, готова до відточуванню зоряної ходи, на кращих подіумах Всесвіту.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"