Одягни Барбі

Описання ігри Одягни Барбі: Одягни Барбі
Кожну хвилину на нашій планеті змінюється погода. По-моєму я навіть злегка преуменьшила, так як змінюється все набагато швидше. Якщо у вас вихідні, то можна сказати вам пощастило, і сьогодні у вас з'явилася можливість відпочити, причому дуже навіть цікавим способом. Отже, вашій увазі надається унікальна онлайн гра, де потрібно одягнути Барбі, де будь-який малюк може спробувати себе не те щоб у ролі принцеси, але побути їй протягом деякого часу, а саме за період змагання. Отже, що це за захід, хто суперники, яка мета і все інше ми розповімо прямо зараз, так що продовжуємо уважно читати. Головна героїня ігри для дівчаток – модель на ім'я Барбі, і учаснику гри необхідно зробити з неї принцесу, використовуючи для цього королівський гардероб. Шикарні сукні епохи царювання корольов, зачіски тих часу допоможуть повною мірою відобразити саме сутність натури принцеси, так як це досить акуратна, дуже красива, чистенька дівчина – просто втілення краси.

Ми розташували у грі всі необхідні речі за комірок, завдяки чому тепер відшукати якийсь певний предмет можна буквально за пару секунд. Тепер, що стосується змагання, то проходить конкурс серед найкращих дівчат, які вміють пекти пироги. На жаль, сьогодні вже не так багато дівчат може похвалитися такими здібностями, тому захід став набагато серйозніше. Тепер важливо сказати пару слів про те, що учаснику потрібно зробити, щоб отримати головний приз гри про ляльку Барбі і її одевалки. Мета – зробити гарний і стильний наряд, який буде відбивати не тільки часи, коли вони носили, але ще і сучасність.


Впевнені, що всі предмети, розташовані в панелях, допоможуть зробити це, адже аксесуари досить сучасні (стрази, металеві скульптурки і так далі), а ось корони, діадеми явно будуть поєднуватися з сукнею, обраним вами. Що ж, у підсумку до свого вбрання необхідно буде зробити пиріг, смак якого буде оцінено журі. Повірте, бути принцесою не так просто, як може здатися, адже вміння завжди бути на висоті вимагає справжніх жертв і терпіння. Дана гра для дівчаток мені, наприклад, дуже сподобалася, так як в кінці я ще змогла залишити собі пам'ятне фото того, що тут придумала. До речі, якщо вам раптом не сподобалося, що ви придумали, ви можете з легкістю почати все спочатку, натиснувши на кнопочку «заново». Не бійтеся експериментів і починати все з нуля, адже досвід приходить до нас тоді, коли ми бачимо помилки і можемо їх проаналізувати, особливо в іграх про Барбі одевалки.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"