Юна леді - Одягалки

Описання ігри Юна леді - Одягалки: Юна леді - Одягалки
Дуже дивне явище, діти дуже люблять зиму, щоб покататися на санках, зліпити сніговика і пограти в сніжки. Юна леді, дуже поспішати на зустріч з підлітками, так як вони домовилися поїхати в льодовий палац, щоб вдосталь покататися на ковзанах. Вона займалася в школі фігурного катання, і має майстер клас. Для такої події слід першій героїні гри юної леді одягнутися в теплу шубку, так як за вікном мінус 15. Ви, малята повинні допомогти фігуристці одягнутися по сезону, для чого запускайте перший рівень скоріше і приступайте до роботи. У програмі звучить казково-новорічна музика, яка надає всім заряд бадьорості і з її допомогою юні модельєри відмінно впораються.

Отже, крихти приступивши сюжетом, ви побачили на табло красиву дівчину, яку належить приготувати до снігових забав. Для цього на табло, яке з'явилося з правого боку екрану, творці гри розмістили в кружечках всі необхідні для цього заходи атрибути. Вам, крихти, достатньо натиснути кожен кружечок по черзі і отримувати необхідну деталь і перетягувати на манекен. Спочатку процесу, вибираємо зачіску, можна з капелюшком, так як на вулиці йде сніжок. Це всього лише початок. Далі на екрані з'являються в широкому асортименті одягу, з них підбираємо вовняні і теплі брюки з кофтиною або тунікою.


Черговим етапом в даній процедурі є спорядити головну персону в шкіряні рукавички і смугастий шарф, який буде зігрівати головну особу гри в будь-якій ситуації. Черговим кроком у грі крихти перетворюють милу особу, допомагаючи їй зробити макіяж, знову ж все необхідне вибираючи з представлених варіантів. Образів в цьому додатку чотири виду, і кожен раз необхідно змінювати зовнішність, а на закінчення процесу на фото з'явилися чотири привабливі дівчата, яких ви вчинили. Молодці!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"