Вбрання для дівчаток - Одягалки

Описання ігри Вбрання для дівчаток - Одягалки: Вбрання для дівчаток - Одягалки
Дана гра належить до категорії, яка є неймовірно популярною серед дівчаток. Природно, мова йде про різноманітних віртуальних салонах краси, де користувачі виконують роль справжніх професіоналів своєї справи. В даному додатку вам належить відправитися в салон, щоб підібрати вбрання для дівчаток. Однак в якості відвідувачки буде не зовсім звичайна дівчина. Ні для кого не секрет, що абсолютно всі мріють про те, щоб мати бездоганний зовнішній вигляд. Звичайно, у кожного свої поняття про красу. Хтось намагається уважно стежити за модою і у всьому наслідувати її законодавцям. У той же час, інші люди воліють слідувати власноруч створеної моді. У цьому немає абсолютно нічого поганого. Варто зазначити, що головне, щоб одяг або інші елементи красивого зовнішнього вигляду подобалися його власникові.

Як зазначалося раніше, в грі про вбрання користувачам необхідно взяти під своє керівництво салон краси. Він спеціалізується не на певній косметичною процедурою, а охоплює всі процеси: створення зачіски, макіяж, підбір одягу і аксесуарів. У грі ваша задача полягає в тому, щоб виконати всі вимоги відвідувачки салону. Однак це не звичайна дівчина, а кіборг. Вона є мешканкою далекої незнаної планети. Незважаючи на настільки неординарне походження героїні гри, вона мріє про те, щоб хоч трошки побути звичайною дівчиною. При цьому у неї є можливість втілити своє бажання в життя. Головний персонаж гри незабаром збирається відправитися на грандіозне. Воно буде проходити на одній з віддалених планет.


На це свято запрошені жителі всієї галактики, відповідно, планується в буквальному сенсі масштабна подія. На торжестві героїня ігри для дівчаток обов'язково зможе відшукати собі нових друзів і знайомих. Крім того, цілком можливо, що саме там вона зустріне свою другу половинку. Однак маля має, як слід підготуватися до свята. В ході пригоди необхідно надати персонажу весь спектр послуг. Для початку можна вибрати зачіску. Ваша клієнтка згодна на будь-які експерименти, тому можна без побоювання стригти, фарбувати, нарощувати волосся і т. д. Наступний етап – макіяж. У вашому розпорядженні маса косметичних засобів. Лише після цього слід визначитися з гардеробом героїні ігри для дівчаток про вбрання і онлайн одевалки. Він, природно, повинен відображати її неабияку походження. До речі, одяг можна вигідно підкреслити прикрасами.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"