Спанч Боб одягалки

Описання ігри Спанч Боб одягалки: Спанч Боб одягалки
Всі, хто любить Спанч Боб – одевалки, буде, безумовно, радий тому, що ми готові запропонувати прямо зараз! Справа в тому, що в наш час всі виробники даної рубрики приділяють надзвичайно багато своєї уваги новому напрямку ігри для дівчаток! І це не дивно. Адже далеко не кожна компанія зможе дозволити собі у збиток власним, короткостроковим інтересам, займатися розробкою принципово нових речей в ігровій індустрії! Так ось, перед нами поставлено непросте завдання, націлена на те, щоб придумати унікальний, неповторний образ головного героя!

Це не всім вдасться з першого разу, але, як говорить народна приказка: «І Рим не зразу будувався»! Якщо ж Спанч Боб – одевалки виконають свою місію, то автору ігри для дівчаток буде дуже приємно усвідомлювати, що його дітище виявилося затребуваним, і принесло задоволення хоча б невеликої кількості підростаючого покоління. Отже, зліва на екрані можна помітити фігуру діючого персонажа, який широко посміхається, демонструючи свої два зуба.


Видовище, треба сказати, смішне і веселе. Круглі і веселі очі без кінця моргають, як ніби їх мета – ганяти повітря по кімнаті! Щоб надіти якусь складову на Губку Боба, достатньо натиснути лівою клавішею миші на відповідний предмет, і плавним рухом руки, перемістити його в бажане місце. Ми не сумніваємося, що вам вдасться досягти найвищого результату в кінці гри Спанч Боб – одевалки.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"