Одягалки в школу

Описання ігри Одягалки в школу: Одягалки в школу
Вже зовсім скоро закінчується літо, так що багато хто піде в школу. Це чергова зміна сезону, так що доведеться зайнятися підготовкою до нього. Особливо це стосується дівчат, тому як їм доведеться підібрати відповідні предмети гардеробу, які б відповідали часу і місця, де вони будуть знаходитися. Адже шкільні приміщення вимагають якоїсь строгості, і в той же час кожна дівчина хоче стати більш красивою з допомогою косметики. У грі одягалки в школу вам належить зайнятися такою справою. Перед вами безкоштовна гра для дівчаток, де є задана тема та відповідний набір предметів, все інше залежить тільки від вашої фантазії і бажання. Ви повинні будете допомогти школярці перетворити свій зовнішній вигляд і змінити його з відкритого літнього стилю, на більш скромний, але не менш привабливий, осінній імідж. Тим більше не варто забувати про можливості макіяжу та різних аксесуарів, таких як сережки і браслети, і інші речі.

Під час ви отримаєте досить багато позитивних емоцій, якщо любите займатися нарядами кінцеве ж. Тут головним фактором є сам процес проходження, підбір кожного елемента і інші фактори, які можна змінювати. Тут ви зможете зрозуміти, як гармонійно поєднувати косметику щодо будь-яких нарядів, що змогли підібрати на сьогоднішній день. Звичайно ж, на приготування свого зовнішнього вигляду не знадобиться витрачати кілька годин, так як все робиться моментально, але от підбір відповідних кольорів і форм може знати досить велику кількість часу, хоча для справжніх любителів такого жанру гри одевалки це тільки в задоволення.


Завдяки правильному підходу, у грі ви зможете створити образ по-справжньому чарівною дівчини, яка б не дивлячись на всю суворість навчального закладу, змогла б виглядати дуже навіть привабливо, при відносно невеликому шарі косметики. Після закінчення всіх маніпуляцій, коли ви вважаєте, що вже все готово, то можна закінчувати гру і побачити кінцевий результат. Їм буде зображення, яке при бажанні можна зберегти до себе на жорсткий диск, на ньому зображена дівчина у всьому тому, у що її нарядили, а також з усіма змінами, що з нею зробили. Хоч в грі для дівчаток про одевалка в школі і ні занадто великого вибору суконь, але завжди є можливість більше уваги приділити особі, тим більше що починати доведеться практично з нуля.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"