Одягалки балерини

Описання ігри Одягалки балерини: Одягалки балерини
Руда Сісі, завжди безстрашна, зухвала, непосидюча, не може й хвилини спокійно всидіти на місці, щоб не пуститися у нові пригоди, жвавого та веселого кошеня поступово перетворюється на чарівну юну кішечку. Все частіше вона стала відмовлятися від бешкетів і гучних ігор зі своїми друзями. То тут, То там її помічають лежить в якому-небудь тихому куточку і про щось мріє. Про що марить у години дозвілля наша зеленоока красуня одевалок? З недавніх пір у Сісі з'явилася таємна мрія, про яку вона ще нікому не розповідала, – стати чудовою балериною. Звичайно, до великої сценічної слави малятку далеко, але її дуже вабить сцена, витонченість танцю, шум оплесків увагу шанувальників, море квітів. Для цього кішечка записалася в балетну школу. День за днем вона удосконалює свою танцювальну майстерність і навіть вже бере участь в дитячих виставах.

Але от біда, її мама так багато працює, що абсолютно не встигає допомагати доньці у виборі вбрання для виступів, а адже це дуже важливо для дівчинки – виглядати на сцені краще всіх. Так і на заняттях у танцкласі хочеться виглядати красиво. Тому Сісі дуже потрібна твоя допомога. Допоможеш? Відмінно! Тоді за гру милу балерину! Почнемо з спідниць. Звичайно, номером один у заняттях кішки стануть всілякі пишні білі спідниці та пачки, в яких виступають навіть дорослі балерини. Але спідниці червоного, синього, жовтого, малинового, чорного й інших кольорів, наявні в гардеробі зеленоглазки, також можуть їй стати в нагоді при виконанні сольних номерів або танців з яскраво вираженим національним колоритом. Треба подбати, щоб у будь-який момент кішечка могла одягнути відповідний наряд і не упустити ролі з-за того, що у неї немає потрібного сценічного костюма. Потім під колір спіднички підбирається відповідна блузка або топ. У Сісі великий арсенал різноманітних сорочок з рюшами, шнурівками, оборками, щоб завжди виглядати красивою і ошатною.


Головне – не загубитися в ході гри у всьому цьому розмаїтті. Поєднувати блузку з низом можна як за змістом, так і за контрастом. Далі, в залежності від домінантного тони костюма рудою зеленоглазки, взуваються балетки. Тут можуть бути і прикрашені білими стразами чорні балетки, і класичні білі, і балетки, декоровані квітами, камінням, бантами. І, нарешті, щоб завершити образ юної балерини, у грі ми підходимо до аксесуарів. Досить двох головних акцентів – підкреслити шию і зачіску. Для першого можна взяти намисто, намисто або ланцюжок з кулоном. Для другого – стрічку з квітами, обруч, діадему або приколоти до волосся кілька яскравих гвоздичок. У гри одевалки балерини яскравий і красивий дизайн, милий персонаж, прості і зрозумілі опції. А м'яке милозвучне музичний супровід зробить час, проведений за грою, приємним і захоплюючим. Гарного відпочинку!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"