Романтики - Одягалки

Описання ігри Романтики - Одягалки: Романтики - Одягалки
Ворожіння по квітці на те, що хтось любить або не любить, знайоме багатьом з дитинства. Це досить поширене дію, яке повинне показати за допомогою останньої пелюстки квітки, так як попередні були для вірності зірвані, правильну відповідь. Але, як показує практика, таким займаються не тільки люди, але й інші тварини. У грі романтики вам належить стати бджілкою, яка займається подібним ворожінням разом зі своїми друзями. Адже їм теж цікаво дізнатися, які почуття до них відчувають їх таємні об'єкти бажання, і варто підходити, щоб дізнатися правду. У будь-якому випадку квітка точно дасть правильну відповідь і всі сумніви вирішуватися. У грі у вас є можливість вибрати ім'я для тих, на кого відбувається ворожіння, помічника, отрывающего пелюстки, а також сама рослина. Все це стане гарною початковою базою для подальших дій.

Безкоштовна гра для дівчаток досить проста, і як в реальності, тут багато що залежить від випадку. Але навіть в електронному варіанті даний захід не втрачає своєї захопливості і таємничості, так як до кінця ні хто не може знати точно, який саме буде правильну відповідь, адже навіть якщо використовувати завжди одне і те ж рослина, то результати можуть бути різними. Так що не варто лякатися вирішеною долі, а краще просто спробувати зіграти і поставити якісь імена, що вам цікаво, а комахи вже допоможуть визначитися з відповіддю. Всі рухи в грі добре анімовані, так що під час проходження вас буде постійно супроводжувати будь-який рух зі сторони персонажів. Це відноситься практично до всіх елементів. Дана тенденція робить гру одевалку романтиків більш веселою і цікавою.


Але не варто забувати про результат, так як саме через нього здійснюються всі ці маніпуляції. Щоб дізнатися, чи залежить щось від ваших дій, чи ні, потрібно спробувати зробити всі операції кілька разів, щоб обчислити закономірність. Хоча сенс гри не в цьому, таку річ також буде цікаво дізнатися, тим більше що для проходження від вас не буде потрібно ні яких особливих дій, тільки вибір у бік того чи іншого варіанта. В кінці гри для дівчаток про одевалку романтиків, коли вже потрібно підводити підсумок, вам буде показано, як за результатами повинен ставитися перший персонаж до другого. З урахуванням того, що все показується на тварин того виду де, що і ваш помічник, то статева приналежність не має значення, так як нікого не розгледиш.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"