Спортивні одягалки

Описання ігри Спортивні одягалки: Спортивні одягалки
Гра про спортивні одягалки оповідає про американській школі, де скоро повинні проходити змагання групи підтримки. Ну що ж, тут школяркам належить трохи побешкетувати і засмутити деяких героїнь. Конкуренція це дуже страшна сила. Іноді опоненти можуть робити будь-які гидоти заради своєї перемоги. І наші героїні ігри для дівчаток точно такі ж. Їх ніщо не зупинить, і вони доб'ються свого. Так що якщо крихіткам сподобалося опису, то вони можуть сміливо включати наш додаток. Спочатку вони побачать діалог між двома дівчатами. Їх нього зрозуміло, що вони збираються завтра на змагання, але у них є суперниця по імені Брітні, і вона їм не дуже подобається, так як не раз обходила їх, і завжди роблять нехороші речі команді Джесіки. Ну що ж, тепер гра одевалка надає шанс виступати або за Брітні, або за Джесіку. Коли крихти зроблять вибір, гра почнеться. Правила дуже прості. Завдання героїнь це зіпсувати тренування.

Для цього лялечки по черзі натискають на дівчат, і ззаду з'являється учасниця і починає майструвати щось з волоссям. Але внизу малятка зможуть помітити червоні окличні знаки. Це означає, що зараз її побачить її конкурентка, тому краще сховатися. Для цього гравці повинні просто опустити кнопку мишки і почекати поки крихти знову відвернутися. За кожні погані волосся, учасниця отримує квітку, а якщо перемогла її суперниця, то квітка отримує вона. Так що все дуже просто. Гра йде на час. В кожному турі відводитися за кілька хвилин, за які треба встигнути зробити витівка. Якщо витівка вдалася, то команда отримує очки і переходить до наступного туру. Турів всього багато, так що крихти не стануть нудьгувати. Їх чекає море позитиву і пригод.


Така місія викличе посмішки на обличчі і вогонь в очах. Звичайно, такого не можна робити в реальному житті, так як краще жити дружно, але оскільки це всього лише казка, то лялечки можуть робити все що захочуть, адже за це їх ніхто не покарає. Коли час закінчиться, а героїня не встигне доробити справи, то вона програє і доведеться починати заново. Якщо крихти закінчили з однією учасницею, то завжди можуть перейти до наступної. Після того як крихітки наберуться досвіду, вони зможуть проробляти операції набагато швидше. Так що якщо маляткам сподобалося опис, вони повинні обов'язково розважитися в неї. Мелодійна музика, дзвінкі вигуки і красиві персонажі сподобаються всім дітям. Вони полонять серця юних і маленьких дівчаток, і ті захочуть грати знову і ставити нові рекорди ігри для дівчаток про одягалки спорту.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"