Мама для дівчаток - Одягалки

Описання ігри Мама для дівчаток - Одягалки: Мама для дівчаток - Одягалки
Бувають такі крихітки, які з дитинства мріють бути схожими ні на якихось телевізійних зірок, а саме на своїх матусь. Навіть у сучасному світі, існують такі дівчатка. І сьогодні, дівчатам належить познайомитися з мамою та донькою, які душі один в одного не чують. Так що гра про маму для дівчаток побудована дещо інакше, ніж всі типові віртуальні одягалки в розважальних програмах, а так само банальні сучасні ігри, на нанесення макіяжу. Адже підготувати потрібно буде відразу двох чарівних родичок. Це колосальна відповідальність, але будь-яка дитина впорається з таким заданьем. І тому, боятися не варто. До того ж, ця сім'я, звикла починати новий день, з деяких особливих косметичних процедур. Навіть малеча обожнює фруктове спа, зволожуючі і дитячу косметику. Батько її, завжди зітхнувши, каже, що крихта, вся пішла в маму.

Ну, напевно, це правильно, адже з ранніх років, представницям прекрасної статі, подобається у всьому наслідувати своїм матерям. День розпочнеться добре, якщо включити цю приголомшливу гру. Тут два чудових персонажа, зустрінуть крихт, буквально, на порозі. І потім вже почнуться різні процеси, які допоможуть шкірі парочки з гри, сяяти здоров'ям і чистотою. Цікаво, чи всі мами з доньками так дружні? Напевно є рамки в деяких сім'ях, по догляду за шкірою личиков, в один і той же момент. Але оскільки, сьогодні героїні гри запрошені на довгоочікуване свято, треба підготуватися, щоб бути бездоганними до того часу, як батько дитини, прийде з роботи, і вся сім'я в зборі, поїде на торжество.


Отже, ідеальний догляд за шкірою, це не все, що доведеться робити учасницям ігри, опинившись тут. Адже необхідно виглядати найулюбленішими на цікавому вечорі. І тому, викликаний кращий спеціаліст додому. Тут малюки здатні проявити себе не лише як косметолога і візажиста, адже стилісти так само є професіоналами індустрії краси, дуже і дуже важливими. У грі дівчатам дано багато можливостей, так і імідж дорослих красунь, як зазвичай буває в подібних програмах, не єдине запитання від творців розважального шедевра. Крихта малютка, хоч ще в ніжному віці, гідна кращого іміджу, здатного вразити всіх на святковій програмі. Між іншим, всі кошти учасниць ігри для дівчаток про чарівну маму, якісні та дороги. Навіть дитяча косметика, тут самого вищої якості.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"