Тваринний світ - Одягалки

Описання ігри Тваринний світ - Одягалки: Тваринний світ - Одягалки
Тваринний світ гри для дівчаток надзвичайно дивовижний і різноманітний. Тисячі вчених вивчали його і навіть досі все не вивчено. Крім звичних звірів, таких як кішок і собак. Яких ми бачимо практично кожен день, існує багато тварин, які проживають в заповідниках. Побачити їх ми можемо тільки в зоопарку. Вони є не у всіх містах, ну а про аквапарки з дельфінами, і думати не варто. Глядачам одягалки ігри про тварин, пощастить не тільки побачити дельфінів і інших морських мешканців, але і належить володіти цим величезним розважальним закладом. Попередньо обравши мову для меню гри, можна приступати безпосередньо до догляду за тваринами. Творцями гри передбачена така корисна річ, як навчання, після проходження якого. будь-яка людина зможе спокійнісінько управляти цілим аквапарком.

Що ж потрібно робити маленьким господарям аквапарку? До нас будуть приходити відвідувачі: молоді батьки з дітьми, а також представники різних компаній, одягнені в офіційні костюми. Всі вони хочуть помилуватися на наших вихованців. Але, сталося лихо, та чи то хвороба незрозуміла, підкосила всіх наших співробітників, то злі конкуренти переманили всіх їх. Так чи інакше, працювати доведеться вам самим. Компанію хіба що складе маленька черепашка, старанно бігає за вами і намагається як-небудь допомогти. На самому початку гри ви маєте в своєму розпорядженні всього лише двома басейнами, відповідно можете прийняти тільки 2 групи відвідувачів одночасно.


Думки відвідувачів та їх побажання будуть відображатися у вигляді спливаючих підказок-хмаринок над їх головами. Бігаючи, як білка в колесі, ви повинні встигнути обслужити всіх клієнтів, попутно не забуваючи годувати ваших підопічних і в разі хвороби лікувати їх. Коли клієнт буде обслужений, у нього над головою з'явиться відповідний значок. Подбегите до нього і заберіть виручку. На неї в магазині ви зможете придбати поліпшені товари. По міру проходження гри, складність і темп будуть збільшуватися, але і ваші навички будуть рости. Чи зможе молода дівчина поліпшити свій аквапарк і не довести його до банкрутства? Залишаться клієнти задоволеними після відвідин нашого парку? Зіграйте в гру для дівчаток про Тваринний Світ, пройдіть її до кінця, і ви побачите, чим закінчиться ця історія.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"