Модний журнал - Одягалки

Описання ігри Модний журнал - Одягалки: Модний журнал - Одягалки
Самий модний журнал, ну як тут не побажаєш потрапити на обкладинку такого сучасного глянцевого видання. Особливо, якщо ти молода, починаюча модель. Хоча героїня ігри для дівчаток про Модний Журнал була «особливою», якщо висловлюватися мовою таких юних зірочок. Вона, навпаки, навіть боялася думати і не могла собі уявити, що саме її з усіх досвідчених і професійних моделей, виберуть на таку почесну роль. Тепер вона представниця прекрасної місяця грудня. І для неї, фантастичні умови контракту, так само вражають. Персонаж гри одевалки дістався до модельного бізнесу, подолавши шлях з далекого маленького містечка, у величезну і зовсім незнайому столицю.

Ця красуня гри, ні крапельки не знала в світі власної мрії, але коли ця планета, яка здавалася такою далекою, прийняла її з розпростертими обіймами, у дівчини ще довго лилися сльози щастя, тільки від думки про свій неймовірний поворот долі. І, звичайно ж, заздрісних жінок з'явилося більше ніж подруг, але красуня, зовсім не збиралася заводити тут подружок. Ні зі злості чи бажання заробляти більше грошей, включивши роль «стерви», її просто-напросто не цікавила дружба. Тому достукатися до неї було мертвим справою, а всі підтексти досвідчених «стервочек», вона сприймала несгибаемо, зі спокійним виразом голосу та обличчя. Зате начальство її полюбили за таку політику поведінки в колективі, з перших секунд. Правда, всі чоловіки, від фотографа до візажиста, закохалися в «селянку», як її звали суперниці, миттєвим чином.


Отже, для початку, краще всього сказати, що на обкладинці гри одевалки, до її запуску, непогано б перевести мову в налаштуваннях, на російську мову. Тоді всі категорії будуть знаходитися, під зрозумілими для крихт назвами і позначеннями. Безумовно, для обкладинки прекрасного і модного журналу ігри, знадобиться зробити гарний макіяж цієї лялечці. Підібрати відтінок волосся та зачіску, так само слід маленьким професіоналам, включив гру для дівчаток. Ну і, звичайно ж, потрібен чудовий зимовий наряд, варіантів якого, тут дуже і дуже багато. Під загадковими словами «Верх» і «Низ», знаходяться категорії ігри, завдяки яким, дівчаткам вдасться скласти наряд, з кофтинки з спідничкою, або шортиками. В онлайн грі Одягалки в Модному Журналі є красиві шарфики і безліч інших цікавих штучок для створення ідеального зовнішнього образу спокусниці Міс Грудень.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"