Білосніжка одягалки

Описання ігри Білосніжка одягалки: Білосніжка одягалки
Всім любителькам моди і журналів, де багато моделей одягу і сьогодні точно буде чим зайнятися, так як ми приготували для вас одне дуже цікаве розвага, яке точно сподобатися всім. Загалом, не хотілося б відразу говорити, що і як робити, адже ви здогадуєтеся, що вас чекає, тому скажемо пару слів про те, чого хотілося б досягти головної героїні гри одевалки Білосніжки, персонажу. Почну саме з дівчини: її звуть Олена, і вона скоро виходить заміж. Мрія її здійснилася, і принц зробив їй пропозицію. Підготовка до весілля йде повним ходом: прикрашений зал, де буде бенкет, зібрані кращі артисти і співаки, репетирує мова тамада і скрипаль старанно доводить свою музику до ідеалу. Все начебто готова, крім самого головного – нареченої. Як така, вона є в грі, але от ні сукні, ні зачіски, ні одягу на ній немає, так би мовити, звичайна мадам, яку і за принцесу не приймеш.

Вся проблема в тому, що все життя за нашою Оленою дивилася її старша сестра – вона підбирала для неї і гардероб і раціон харчування, але настав час, коли вона повинна сама приймати рішення, і тому старша сестричка вирішила, що це той самий момент, коли вона повинна зробити все самостійно. Принцеса змогла оформити весь процес, природно, не без допомоги нареченого, але ось плаття він не повинен бачити до одруження, а значить, це завдання повністю покладається на її плечі. Якщо ви готові замість неї обрати вбрання, підібрати до всього цього інші дрібниці у вигляді букета квітів, зачіски та аксесуарів, то негайно переходьте на «старт» у грі, і виконуйте дану місію.


Щоб вам було простіше орієнтуватися, ми розподілили речі по полицях: на одній стоять туфлі, на інше біжутерія, а висять на головній вішалці різні вечірні сукні. Приміряючи у грі кожен з них, ви оцінюєте, а чи підходить воно головної героїні по таким параметрам, як: розмір, колір, фасон, стиль і тому подібне. Якщо ви вважаєте, що у грі те чи інше плаття не досить феєрично, то сміливо забираєте його в бік і розглядаєте інше. Використовувати для управління потрібно тільки курсор і його натискання, що істотно полегшить весь процес створення ідеального вбрання для майбутньої невістки. Програма обов'язково вразить великою різноманітністю речей, що знаходяться всередині. Ще нам було б цікаво дізнатися результат гри, так що робіть фото і зберігайте його на своєму комп'ютері, а потім у відгуках показуйте свій підсумок гри для дівчаток про Білосніжку.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"