Одягалки на випускний

Описання ігри Одягалки на випускний: Одягалки на випускний
Одягалки на Випускний вечір - це дуже важлива місія гри для дівчаток. Вони починають готуватися до нього мало не за рік. Ходять, вибирають сукні, косметику. Потім сумніваються в тому, що вибрали і знову ходять, вибирають і думають. Загалом, з одного боку, це чудово, розуміти, що ось скоро ти закінчиш школу, але з іншого боку, трохи сумно. Коли ти залишаєш школу і йдеш у дорослий світ. Але сьогодні все по-іншому. Учасниця хоче, щоб крихти зайшли в гру одевалку про випускний і допомогли їй з приготуваннями. У малятка дуже погана ситуація, тому вона просить про допомогу. Справа в тому, що завтра у неї випускний вечір. Вона готувалася до нього цілий рік. І ось вчора відбулося дуже погане подія. Плаття, яке вона чекала, не прийшло. Воно йшло з самої Америки, і, мабуть, хтось загубив багаж. Загалом, ніхто не знає де воно. Потім героїня втратила прекрасних туфель, тому що забула їх забрати в парку. А потім коли повернулася – не знайшла.

А ще ввечері їй зателефонував візажист і сказав, що їй терміново потрібно їхати в інше місто, тому вона дуже вибачається. Ну, ось і все, подумала крихта. Тепер весь бал зіпсований. Але потім вона згадував про своїх друзів гравців, які вже не в перший раз приходять на допомогу до персонажів. І тепер героїня відчайдушно просить їх допомогти їй. Вони повинні красиво нафарбувати її, нарядити в красиву сукню, придумати зачіску і стрижку. Загалом, справ дуже багато. Тому всі любительки одевалок повинні зайти в нашу безкоштовну гру і чудово провести час. Героїня вже готова і чекає своїх помічниць. Вона приготувала для них чудову гру з веселою й чудовою музикою. Якщо вона їм не сподобається, то крихітки в змозі вимкнути мелодію внизу екрану. Весела і кумедна гра чекає перших учасників.


Цікаво, хто з них придумає найкращий спосіб? В кінці крихти можуть повернутися назад і переробити свій образ, якщо він їм не сподобається. Так само його можна буде роздрукувати на принтері або зберегти на своєму комп'ютері. Яскраві та неймовірні образи підкорять серце всіх маленьких дівчаток. Такої гри вони ще не зустрічали. Якщо крихтам подобається одягати ляльок, то ця гра спеціально для них. Так само вони в змозі знайти подібні програми на цьому сайті або на просторах Інтернету. Творці гри для дівчаток про Одевалку на Випускний день, придумують щось нове і шикарне. І все для того, щоб порадувати милих дівчаток. Наша історія. Це чудова можливість спробувати себе в ролі дизайнера або модельєра. А так же навчитися фарбуватися. Одяг і косметика є дуже дорогими і привезеними із зарубіжних країн.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"