Зачіска Аріель

Описання ігри Зачіска Аріель: Зачіска Аріель
Найзнаменитіша русалка Аріель, завжди знаходиться в різних подорожах і потрапляє в нові пригоди. Вся її життя складається з цього, але не варто забувати, що вона в першу чергу жінка, так що догляд за собою їй просто обов'язковий, хоча це не завжди залишається часу. Маючи дуже гарні природні зовнішні дані, потрібно їх підтримувати у відповідному вигляді, так як краса вимагає постійної уваги. У грі зачісці Аріель саме вам довірили стати професійним перукарем, причому без будь-яких обмежень. Якщо ви надумаєте кардинально змінити зовнішність персонажа, то ні хто не зможе цьому перешкодити. У грі є безліч інструментів, що допоможуть виконати всі необхідні дії. Відразу варто відзначити, що операції виконуються в строго послідовності, в якій вони проходять в реальності.

У грі ви повинні зробити Аріель нову зачіску на свій розсуд. Тут представлений широкий набір інструментів, завдяки яким можна надати юній принцесі абсолютно новий вигляд. Ви можете підстригти її, пофарбувати, зробити укладку, завивку і так далі. Іншими словами, ця гра стане справжнім відкриттям для маленьких модниць, які люблять доглядати за собою і експериментувати. Багато з них могли тільки мріяти доглянути за улюбленою героїнею, тоді як гра допоможе вам здійснити всі ці дії в будь-який момент. Ви не зустрінете будь-яких обмежень, але потрібно виконувати строгу послідовність, так як в іншому випадку позитивного результату неможливо буде досягти.


Під час гри про зачіски можна зробити абсолютно незвичайну зачіску. Багато з локонів можна робити абсолютно різними по довжині. Але відразу краще запам'ятати, що в підсумку принцеса повинна бути красивою, хоча б з вашої точки зору, так що постарайтеся нічого не зіпсувати. Навіть при новій зачісці вона залишиться все тією ж милою русалкою, що і була на самому початку, а зміни в зовнішності іноді навіть корисні. У сюжеті гри для дівчаток про зачіску Аріель ви навчитеся на чужому прикладі доглядати за волоссям і навіть вивчити послідовність виконуваних операцій для того чи іншого випадку. Так що якщо вам подобається міняти зовнішність і створювати в ній щось нове, то гра вас точно зацікавить, адже це велике поле для ваших можливостей. Так що її можна з цікавістю проходити кілька разів.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"