Поцілунки ігри онлайн.


Це найромантичніша категорія флеш ігор, які по праву посідають чільне місце серед почесних і улюблених онлайн міні ігор для дівчаток, так як ці ігри про любов, флірт і поцілунки. Більшість з цих ігор мають одну спільну характерну рису - потрібно допомогти двом закоханим персонажам поцілуватися, але так щоб ніхто із сторонніх не побачив цього. Крім цього, парочка повинна насолодитися поцілунком за обмежений час, зазвичай це вимірюється смужкою, яка заповнюється під час поцілунку. У цьому розділі спеціально для дівчаток зібрані самі захоплюючі флеш ігри про любов, тут ви знайдете: поцілунки в класі, де потрібно поцілуватися в таємниці від викладача; в офісі і на роботі, які необхідно приховати від колег і боса; на пляжі, в магазинах і торгових центрах, флірт на дискотеці, в нічному клубі, та й взагалі безліч поцілунків в різних громадських місцях.

Варто відзначити що популярною героїнею флеш ігор “Поцілунки”, звичайно, є Дженніфер Роуз, яка дуже любить свого хлопця. Вона ходить з ним на побачення, де вони говорять про любов і цілуються, вона часто змінює професії і працює в різних кафе, ресторанах і кафе. Також Дженіфер любить доглядати за тваринами і працювала нянею по догляду за дітьми. Крім всього цього, вона дуже любить модний і красивий одяг, часто переодягається і любить ходити по магазинах і салонах краси.

Майже у всіх пригодах Дженіфер бере участь її друг. Він кожен раз заїжджає до неї на роботу на красивому червоному кабріолеті з трояндою в руках. Дівчина повинна з вашою допомогою впоратися на відмінно зі своєю роботою і встигнути пофліртувати зі своїм другом. Незважаючи на те, що багато ігор з цієї модницею відносяться до жанру Бізнес, завдяки романтичному напрямку і любовним стосункам Джені і її друга, всі ігри з її участю віднесені до категорії Поцілунки.

Грати в ігри поцілунки онлайн.