Диснеївська принцеса

Описання ігри Диснеївська принцеса: Диснеївська принцеса
Привіт наші маленькі користувачі, точніше прекрасна половина всієї аудиторії. Сьогодні ми вітаємо саме наших чарівних дівчат, так як гру Диснеївській Принцеси, яку ми хочемо вам запропонувати, сьогодні включає в себе всі питання, що стосуються стилю і моди, а хто як не дівчата розбираються в цьому краще. Особисто ми хочемо, щоб всі ви довели нам, як ви вмієте робити макіяж, підібрати зачіску, загалом робити роботу візажиста і перукаря. У даній грі ви проявите себе як справжній професіонал, варто лише запустити програму і почати роботу. Щоб не показувати нам все це на пальцях, ми надаємо вам в грі дівчину, якій потрібна допомога: сьогодні у неї особливий день – вона іменинниця і покликала до себе ввечері всіх друзів. Вони скоро вже прибудуть, але хіба можна зустрічати всю компанію не підготувавшись до такого важливого заходу?

Звичайно, немає, тому наша головна героїня гри повинна підібрати гарне вбрання, для укладання волосся і макіяж. За зовнішнім виглядом вона визначилася і вибрала чарівне плаття, туфлі і красивий браслет з намистом але, на жаль, підібрати красиву зачіску їй не вдається і вона не може більше часу втрачати на те, щоб знову мити волосся, сушити, і знову намагатися надати волоссю якусь форму. Так як їй весь час доводилося мочити руки, при митті волосся, макіяж сам по собі змивався і тепер знову доведеться все починати заново. Вона зрозуміла, що їй не вдається створити щось незвичайне самостійно, і вона впевнена, що ти впораєшся з таким завданням за лічені секунди. Щоб приступити в грі до своєї місії, ти вибираєш в меню запуску на клавішу «старт», а за тим, в панелі вибираєш на кожній сходинці певний колір косметики, яку потім нанесете на шкіру нашої іменинниці.


Тут ви підберете відтінок тіней, колір губної помади, підводку, туш для вій, рум'яна для обличчя. У грі для дівчаток ми хочемо вам порадити підбирати відтінки таким чином, щоб вони виглядали як єдина композиція, не як окремі її складові. Також хотілося б сказати і про управління в грі, адже кожен учасник повинен знати, на що натиснути, щоб та чи інша косметика, укладання опинилися на нашій чарівній винуватиці торжества. Отже, щоб скористатися будь-яким засобом для нанесення макіяжу в грі, ви повинні клацнути курсором по обраному об'єкту, і ось так продовжувати підбирати якісь деталі образу. Поділіться грою принцеси з Діснея з друзями, адже тоді буде набагато цікавіше ділитися своїми результатами.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"