Принцеса Павич

Описання ігри Принцеса Павич: Принцеса Павич
Перед вами безкоштовні ігри про принцесу Павлина! Правильно роблять ті хлопці, які відразу ж переходять до проходження місії! Адже у житті не можна вішати ніс і завжди потрібно йти до своєї мети. Ось як наша нова героїня гри по імені Танг. Вона виросла в Китаї і завжди дотримувалась традицій. Оскільки вони сильно відрізняються від наших речей, то вона вирішила приїхати до нас і познайомити зі своїм світом. Але є один секрет, про який мало хто знає. Павлина є молодий принцесою. Її тато-король. І коли вона виросте, то стане королевою, і буде царювати над усім Китаєм. А поки що вона, як і всі маленькі крихти, любить грати й пустувати. І її за це ніхто не карає. Принцеса вирішила зробити подарунок для маленьких лялечок і придумала для них безкоштовну гру онлайн. Вона пропонує їм перенестися в Китай і подивитися, що ж там носять. Адже у них немає такого одягу як джинси або блузки. У них є спеціальні довгі сукні. Їх, звичайно, важко одягнути, але воно того варто. Так що крихіткам пора зайти в гру і ознайомитися з їх асортиментом. Адже завжди цікаво пізнавати щось нове і незвичайне.

Коли крихти зайдуть в гру, то побачать що маля стоїть у своєму замку, і вже готова до перевтілення. Зліва від неї знаходиться гардероб. В ньому лежить купа речей і прикрас. Для того щоб вибрати річ, яка сподобалася, потрібно просто натиснути на неї мишкою, і вона з'явиться на героїні. Там є гарні зачіски. Вони виконані в кращих традиціях і пофарбовані в різноманітні відтінки. В основному у дівчат цієї країни все чорні локони, але адміністратори ігри для дівчаток вирішили внести деякі зміни, для того, щоб було цікавіше. Після того, як лялечки визначаться з зачіскою, вони можуть перейти до аксесуарів. Тут є красиві парасольки, віяла та інше. Все це можна дати в руки персонажу. На голову можна прикріпити чудову шпильку у вигляді квітки або листочка. Вони можуть бути пов'язані між собою золотий ланцюжок. Після цього крихти переходять до костюмів.


Є величезний вибір і всі вони різних кольорів. Серед красивих суконь присутні червоні, рожеві, блакитні, жовті і так далі. Для того щоб переглянути їх, потрібно натискати на стрілочки, які розташовані внизу. Після безкоштовної гри про принцесу Павич дозволяється подивитися красуню в повний зріст і оцінити своє мистецтво. Якщо щось не сподобається, то діти завжди можуть повернутися назад і все виправити. Крім цього, гра дозволяє робити стільки образів, скільки захочеться. І все це відбувається під прекрасну східну музику. Так що лялечки точно відчують атмосферу іншої країни, та ненадовго забудуть про все. Навіть про шкільних заняттях. Адже ігри придумані для того, щоб розважати й відволікати від домашніх турбот.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"