Тести Вінкс

Описання ігри Тести Вінкс: Тести Вінкс
Багато дівчат хочуть заздалегідь знати, що чекає їх з тим чи іншим хлопцем, для цього вони влаштовують різні ворожіння, намагаючись якомога більше з'ясувати, варто чи не варто зустрічатися з симпатичним хлопцем. Звичайно ж, ніхто не зможе дати сто відсоткового відповіді, рішення потрібно приймати свідомо, виважено, а головне самостійно і не варто вірити радам подруги або сумнівних ворожок. Якщо ж дуже хочеться дізнатися хоч що-то можна пройти завдання у новому сюжеті гри тести Винкс. Дана програма зможе виявити відсоток сумісності, а також дати рекомендації. Крім того, в грі можна отримати пораду від однієї з пар з популярного мультсеріалу «Клуб Винкс Школа Чарівниць». Для того щоб пройти тест необхідно вписати в спеціальні рядки імена, своє і передбачуваного хлопця, далі натиснути спеціальну кнопку у вигляді сердечка і чекати результату. Результат не тільки зможе порадити найкращий день для побачення, але й підказати колір для пари, і навіть назвати для них підходящу романтичну пісню.

Чудова гра для дівчаток з барвистим оформленням і романтичною музикою сподобатися багатьом красуням. Деякі зможуть задуматися про майбутніх відносинах, а хтось перевірити справжні. Головне пам'ятати, що не варто вірити всьому і даремно турбувати, якщо результат не виправдав очікування. Всі дії в грі виконуються за допомогою мишки, за винятком введення імен, для цього знадобитися клавіатура. Тим не менш, місія проста і зрозуміла, особливих знань від гравців не потрібно. Феї Вінкс вже давно користуються величезною популярністю у глядачів. За їх пригодами стежать тисячі шанувальників по всьому світу і, звичайно, вони радіють, коли їх улюблені героїні щасливі. Разом з дівчатами глядачі переживають дружбу, любов, розлуку, розлучення. Як і в житті в їх відносинах з друзями і коханими не все гладко, але якщо почуття справжні, всі негаразди і образи будуть дарма.


Головною парою мультсеріалу по праву вважаються Блум і Скай, вони познайомилися в той же день, що і Блум і Стелла. Заради того щоб бути поруч з коханою він пішов проти волі батьків і розірвав заручини з іншою дівчиною. Стелла і Скай ідеальна пара, вони обожнюють не тільки один одного, але і свою зовнішність, часом вони досить егоїстичні, але дуже дбайливо зберігають свої відносини. Тіммі й Текна дуже розумні, вони прекрасно розбираються в техніці та різних новинки, тим не менш, скромність хлопця часом заважає йому висловити свої почуття. Рівень зустрічається з Музою, з-за його характеру і невміння показувати свої почуття, пара часто сваритися і навіть розлучається, але противитися почуттям довго не можна і вони знову сходяться. Лейла і Набу - ідеальна пара в грі про тести Винкс для дівчаток. Вони не сваряться і насолоджуються кожною миттю, проведеним поруч один з одним.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"