Читання думок - тести

Описання ігри Читання думок - тести: Читання думок - тести
Якщо ви любите подорожувати, то ви чітко розумієте, що далеко не всі варто брати з собою в дорогу, якщо хочете добре відпочити і при цьому не тягатися з зайвими речами. Це стосується як самого рюкзака або валізи, дивлячись, з чим ви їдете, так і його наповнення. Адже незручні речі можуть зіпсувати всю поїздку. Тут потрібно все добре прорахувати, починаючи від транспорту, яким будете добиратися, закінчуючи безпосередньою справою, заради якого і була задумана поїздка. У грі тесті - Читання Думок, вам належить виконати досить незвичайне завдання, так як тут є, кому кинути виклик. Це гра не на швидкість по збору речей, а на логіку. Тим більше, що не на вашу, а на комп'ютерного персонажа. Не дивлячись на те, що тут все повністю присвячений поїздкам, від вас потрібно тільки збирати речі, планувати чим саме доведеться їхати, а також підібрати відповідне забарвлення для того предмета, де буде знаходитися ваш багаж.

Всі інші дії в грі виконує її головний персонаж. Це невгамовна професор Вихідні, яка зможе по одному лише наповненню визначити, куди саме ви зібралися. Завдяки такому підходу онлайн гра тест стає на багато цікавіше, так як можна робити тематичні збори, або ж пробувати змішати все в будь-якій послідовності, щоб дізнатися, куди можна відправитися з таким багажем. Це не зовсім звичайна гра, але тим вона і цікава. Вона поєднує в собі кілька елементів. Особливо варто відзначити можливість декорування деталей дорожніх предметів, що дозволяє задавати їм колір, розмір та інші характеристики. Так що багаж буде упакований в такі речі, які ви точно ні з чим не переплутаєте.


Особливе місце в грі займають досягнення. Їх можна отримати за виконання різних завдань. Це стимулює повертатися до ігрового процесу кілька разів поспіль, щоб обирати нові шляхи розвитку. Таким чином, ви зможете з легкістю перепробувати всі рюкзаки, дорожні сумки та інше, що може знадобитися в дорозі, не кажучи вже про види транспорту, які включають в себе все від трамвая до літака, і закінчуючи тим усім розмаїттям предметів, що вам можуть знадобитися в дорозі. У будь-якому випадку гра про тест на читання думок зможе зацікавити багатьох геймерів, що небайдужі до оригінальних жанрів, так як тут вас чекає багато чого незвичайного.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"