Домашні вихованці

Описання ігри Домашні вихованці: Домашні вихованці
Любителі домашніх вихованців, розмножують у власному саду кроляче потомство, щоб піклуватися про нього і розважатися разом з ним, бігаючи по галявинах. Звичайно, це полохливі натури, але їх можна перехитрити, підібравши в грі про домашніх вихованців вушка або інший малюнок на одяг для двох дівчаток. Славні створення бажають приєднатися до зайчикам і гуляти по саду наввипередки, для цього слід підібрати необхідний одяг, щоб якимось чином бути схожими на милих тваринок. Швидше, діточки за справу, включайте додаток і насолоджуйтеся процесом. У грі звучить приємно ллються звуки, які можна відключити, натиснувши на відповідний значок у лівому верхньому куті. Сюжет гри такий, вам, малятка, пропонується змінити зовнішність обох героїнь, які потребують вашої допомоги.

Для цього у грі представлені всі необхідні аксесуари, поміщені в різнокольорові квадратики. Клацаючи на потрібній забарвленням, ви з легкістю зможете змінити колір брів і тіней, розпушити вії і поміняти забарвлення очей, а також яскравою помадою надати губам красиву форму і нанести рум'яна. Вийшов ідеальний макіяж двох осіб ігри, ніби вони відвідали фантастичний салон. Але це лише початок сеансу. Далі рухаючись, дівчатам слід поміняти зачіску, і помістити на манекени стильні стрижки роблячи їх головки сучасними красунями. Але і це всього лише півсправи. Завершальним етапом у грі, крихти, вам необхідно підібрати такі наряди, які говорили про приналежність до заячої символіці.


Для цього на табло представлені різні оздоблення, витягуючи які ви рішуче покласти на прекрасних героїнь в грі. І це ще не кінець. Завершальним кроком, крихти, ви швиденько підберіть дві красиві пари взуття і оригінальну біжутерію, а також обідок з заячими вушками. Ну, ось тепер слід повершить, що зайченята приймуть вас в свою компанію, так як у вас чудовий вигляд з подібними малюнками. Цей додаток дозволяє дітям глибше вивчати моделювання комп'ютерних програм, а також у віртуальних заняттях експериментувати в наведенні стильного макіяжу, щоб у реальному житті вміти вільно змінювати свій зовнішній вигляд. Сподіваємося, що домашні вихованці з ігри для дівчат вразять вас надовго, і ви ще не один раз прийдете на наш сайт.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"