Поєдинок Вінкс

Описання ігри Поєдинок Вінкс: Поєдинок Вінкс
Якщо ви любите пригоди і екстремальні ситуації, тоді гри - поєдинок Вінкс створені спеціально для вас! Не лякайтеся перш часу, і не поспішайте робити поспішних висновків. Перш, ніж ви запустите процес гри для дівчаток, ми постараємося вам розповісти про тих завданнях, які чекають вас в цьому додатку. Вся драма відбувається на судні. Нам відомо, що красуні, феї з клубу Винкс, після тривалого перебування на невідомій нікому планеті, вирішили відправитися на батьківщину головної героїні Блум – планету Земля.

Зробити це виявилося не так-то просто, тому що інопланетяни всіх мастей і партій, вирішили всіма силами своїх соратників перешкодити дівчатам, здійснити задумане. Однак поєдинок Вінкс здатний вирішити цю проблему раз і назавжди. Справа в тому, що в момент навантаження на летючий фрегат, до них в трюм проник величезний, злий павук, намірився виконати свій огидний план по ліквідації фей.


Вони відразу не помітили настільки близької небезпеки, а коли схаменулися, було вже пізно. Саме це стало причиною створення гри, адже вам належить битися з чудовиськом з допомогою всіх подружок. Спробуйте довести стороннім спостерігачам, що ви ще в змозі постояти за себе, і боязнь мерзенних тварюк не завадить вам знищити їх. Прикладіть всі зусилля, щоб наші героїні безперешкодно дісталися до місця свого призначення, і були щасливі. Для цього пройдіть до кінця всі завдання гри - поєдинок Винкс.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"