Зачіски з кісок

Описання ігри Зачіски з кісок: Зачіски з кісок
Жила-була в чарівному казковому Королівстві з смарагдовими парками і чудовими білосніжними будинками, спокусниця, любила заплітати собі коси. Ну, або, щоб хто-небудь, робив їй подібні зачіски. Правда, будучи із не багатої родини, вона, навіть подумати не могла б про відвідування модних фахівців, яким потрібно було платити гору фінансових коштів за подібні послуги. Але героїня гри Зачіски з Кісок ніколи не переживала про такі дурниці, так як виховання була, прямо скажемо, не королівського. Та, ні, вона не була з тих дівчат, яким відомо, як зашивати на сорочках гудзики. Захопленням цієї малятка з онлайн ігри, зовнішністю якій всі захоплювалися, а королівські дочки, що бачили її кожен день, із-за того, що вона була їх репетитором з англійської мови, заздрили, була...полювання!!! Так, саме той жахливий і не дівчачий коло інтересів, пов'язаних з підстреленими птахами і тваринами.

Так от, всім відомо, що таке зазвичай, у казкових світах, можуть дозволити собі царські сини або хто-небудь ще, у кого є час, на подібне заняття, в очах героїні гри, абсолютно нешкідлива, але чарівна дівчина, що займалася мисливством не лише з цікавості і наявності такого хобі. Вона продавала шкури всіх тих звірів, за яких можна було отримати, непогані фінансові кошти. Так і створила, у двадцять років, красуня ігри, власну мисливську крамницю, та ще й стала складати різні корисні посібники з улюбленої теми, які розходилися, як кажуть, наче це були гарячі пиріжки! І зараз, вона щаслива мама, найкрасивішою у всьому Королівстві малятка, а її чоловік, один з найвпливовіших королівських підлеглих. Вона прийшла на прийом до учасниць гри неспроста. Зміна іміджу, а маляткам в скарбничку, пристойний грошовий гонорар.


Цікаві категорії ігри з великим числом варіантів на вибір зачісок з відтінками волосся, а так само щодо створення карколомного і чарівно прекрасного макіяжу! Однак не варто забувати, про унікальну можливість народити дослідну мисливця ігри. І, звичайно ж, ні одна заможна дама такого Царства, не здатна обійтися без сучасних стильних аксесуарів, різних там, капелюшків і ободків! Але і про прикраси, створених і тончайше продуманих, кращими ювелірними майстрами казкової країни! І як вам отримана в результаті, красуня з косою? Вона повинна стати об'єктивно краще, інакше кудесницам доведеться, намагатися знову і знову! Нічого не поробиш, особливий мисливський дух! Успішної гри про Кіски і Зачіски для дівчаток!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"