Про самурая

Описання ігри Про самурая: Про самурая
Схоже, що перед крихтами, які включали гру про Самуря, з'явиться один з щасливих безумців, який вирішив будувати власне життя за своїм розсудом. Він-то точно всіх сильніше, і врятує не лише себе, але і весь його чарівний світ. Перед даними самураєм вже падало незліченна безліч ворогів. І тепер він не збирається зупинятися, шабля в руках, агресія, що відбивається на обличчі, і все. В бою суперник програє вже тільки від цього самовпевненого вигляду й погляду. З психологічної точки зору, головний герой гри, діє ідеальним чином. Так і треба, вводити суперників, почуття шаленого страху. І нехай навколо його вважають божевільним. Скажений самурай набагато краще, ніж сидить на стільці нероба. Він страшніший в гніві, ніж розлючений кішечка. Тільки різниця з котячим сімейством персонажа ігри для дівчаток у тому, що він разить сабелькою, а зовсім не кігтями.

Пора в бій, так як героєві гри, страшенно не подобається те, що відбувається у них на планеті, те, що бродять незрозумілі істоти, істоти. Ця сильна людина, долаючи до жаху складні перешкоди у власному небезпечному пригоді, готовий разити все зло, попадающееся у нього на шляху-доріжці. Але головне для нього, не надто розганятися, які відрізняють добро від зла, хоча б трошки. Можна сподіватися, що у бравого і відважного молодого людини, все було більш ніж добре. Отже, нахабний герой, як ніби летить у повітрі, над широкими прірвами.


Приголомшливі відчуття від графіки, що дозволяє розглянути кожен шматочок мультяшного подорожі. Однак і розглядати, времечка особливо не буде. Адже в грі потрібно «летіти» разом з головним персонажем. Це словами не випробувати, потрібно, хоча б разок спробувати самим. А що ж буде робити красень самурай? Так, справлятися з жахливими загонами страшних зомбі, яким стукнуло в голову, взяти в моду, почати красти в прекрасній країні, у кого завгодно фінансові засіб, а головний герой гри не виняток, звичайно ж. Вони здійснюють крадіжку, і відразу починають тікати. Ну, як не вирішити, що це зло, якщо у кого-небудь не вистачає грошей. У будь-якому випадку, малюкам головне, «злітати» разом з відважним хлопцем, як в буквальному сенсі слова, так і в переносному. Вдалої гри всім самураям!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"