Битва лицарів

Описання ігри Битва лицарів: Битва лицарів
Давним-давно жило одне плем'я. У них було все добре. Постійний мир і процвітання завжди знаходилося в їхньому житті. Але ось одного разу, злий дух вирвався на волю і поневолив все жителів села. Але одне вдалося врятуватися. Ніхто не знає чому. Мабуть, він був дуже сильним і справедливим. Тому злому духу не вдалося його заколдовать. Так що тепер новий герой товаришів з онлайн ігри про битву рицарів зобов'язаний виконати свою місію. Для цього він кличе до себе помічників. Вона знає, що діти люблять розважатися в різноманітні ігри для дівчаток, так що вони зможуть допомогти йому і звільнити всіх людей. Для цього слід склеїти разом уяву, ідеї і хоробрість. Адже тільки сміливі хлопці завжди перемагали на війні. Ну що ж, варто приступити до гри. Для початку крихти побачать перед собою невеликий трон. Раніше на ньому сидів король. Але в даний момент його немає.

Він спить у своїй гробниці. Поетом перше завдання гри буде пробудити короля. Для того щоб відкривати в'язниці, треба зібрати посох. Адже саме він відчиняв усі двері. Але от невдача, посох розвалився на частини і тепер треба знову його збирати. Для цього крихти зобов'язані озирнутися у коло екрану і знайти відсутні деталі. Так само поки вони шукають речі, вони знайдуть ще кілька цікавих завдань. Наприклад, для того щоб наново зібрати одну з частин палиці, треба взяти мотузку і перо. Перо можна дістати у павича. Але він бідолаха та схуд. Напевно, не їв дуже давно. Тому гравці беруть виноград, що лежить на сходах, і згодовують птиці. Тепер це створення набуває здорового вигляду і розпускає свій хвіст. Ось тепер можна взяти і перо. Коли крихти все-таки зберуть об'єкт і відкриють люк, то потім вони дізнаються, що там немає світла.


Так що доведеться повертатися назад і шукати джерела. Поруч з троном по обидві сторони особи. Раніше в їхніх очах були перлини, які сильно світилися. Але зараз їх немає на місці. Тому лялечки заглядають у фонтан і бачать у воді черепашки. У них і знаходиться те, що потрібно. Так що, не втрачаючи часу, дівчата і хлопці починають розшукувати перлини різних кольорів. Загалом, гра для дівчаток дуже цікава. Вона подарує море радості та позитиву. Крихти зможуть розгадати різноманітні таємниці і секрети острова стародавніх людей. А так же, якщо пощастить, то заколдовать злого демона тому в посудину. І після цього він ніколи вже не вибереться назовні. Чудова гра підходить як для хлопчиків так і для дівчаток. Всі хлопці великі і маленькі отримають незабутні пригоди в безкоштовній грі про битву лицаря онлайн.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"