Лего Халк

Описання ігри Лего Халк: Лего Халк
Напевно кожен гравець буде радий тому, що приготували ігри Лего Халк. Слід зазначити, що заставка оформлена надзвичайно емоційним персонажем. Він голосно кричить, звертаючись до своїх потенційних суперників. Як би не важко було вивчати інструкції, але це вельми необхідна процедура. Саме завдяки цьому ви зможете здобути впевнену перемогу над опонентами у грі для дівчаток. Давайте ж спробуємо розібратися з тими завданнями, які нам приготував автор.

Щоб приступити до початку, вам потрібно активувати перший рівень Лего гри – Халк. Для цього натисніть в правому нижньому кутку клавішу з трьома прозорими стрілочками. Підтвердіть попереднє дію ще раз. Нарешті на екрані з'явилося віконце з біжучим героєм! Він надзвичайно великий за своїми габаритами і володіє значними м'язами. Вам потрібно управляти цим велетнем настільки вміло, щоб він без проблем дістався до фінішу гри для дівчаток лего.


У наші обов'язки включається одне нескладне дію. Потрібно перестрибувати через ями, коли вони будуть потрапляти на шляху. Здійснювати подібні стрибки гравець може за допомогою пробілу «Space». Майте на увазі, що ніхто не має наміру піддаватися слабкому учаснику, тому зробіть все від вас залежне для стовідсоткової перемоги! Удачі всім, кому подобаються ігри Лего Халк.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"