Бетмен ігри онлайн.


Герой коміксів, мультсеріалів та художніх фільмів, житель придуманого міста Готем, нічний кошмар всіх злочинців - Бетмен, людина - кажан. Його слава та пригоди не дають спати і вам? Хочете випробувати свої сили у захисті правопорядку і боротьбі з лиходіями різних мастей? Проявити спритність, розум, силу і вміння керувати технічними секретами супергероя? Тоді комп'ютерні ігри з Бетменом онлайн - якраз те, що вам потрібно! Наш сайт запрошує всіх бажаючих зіграти безкоштовно і перемогти! Любов глядачів до образів супер-героїв вже давно підкреслюється таким поняттям як культ. Нас він, як і велика кількість інших віянь сучасної культури, відвідав ще в 1990 році.

І знову радянська пропаганда дає збій. Комікси, з яких з'явилися всі супер-герої, не були пропагандою розпусти, пороку і несправедливого багатства. Супергерої були позитивними героями на 100%. Вони ведуть боротьбу із злочинністю, захищаючи слабких невинних жителів. Але тільки от навколишній світ зовсім не радісний, він саме такий, в якому накопичилося величезна кількість несправедливості, насильства і зла. І де, як з пістолетом (або, в нашому випадку, надздібностями) можна роздобути набагато більше, ніж звичайним добрим словом.

Так, мультфільми, комікси та повнометражні кінострічки про супергероїв наочним чином ілюструють твердження про те, що добро все ж має бути з кулаками. Існує і ще один рецепт популярності супергеройського жанру. Як правило, головний герой у собі об'єднує дві особистості - людини і його альтернативний образ. Вдень - скромний клерк чи багатий світський лев. А вночі - борець за справедливість у масці з чорним плащем. Отже, будь-який шанувальник жанру, який сидить у себе в офісі і шукає в інтернет мережі «онлайн ігри бетмен безкоштовно», завдяки нашому сайту і наявності у головного героя людської альтернативи, зможе абсолютно спокійно уявити себе на місці героя.

Саме в особистості людини найчастіше криється причина, по якій він вибрав шлях боротьби зі злими силами. Для прикладу, Бетмен, який вирішив помститися за свою сім'ю, яка була вбита на його очах рукою грабіжника. Складова особистого характеру, робить супер-героїв по-людськи привабливими і набагато більш зрозумілими, ніж радянські супергерої без докорів і страхів. Звичайно, онлайн ігри Бетмен не зроблено настільки багаторазовими. Але при всьому цьому, існує незліченна кількість шанувальників.

Як, втім, у будь екшн ігри. Адже Бетмен, онлайн ігри не робить різноманітними особливо. Всі такі ж сюжети - стрілялки, бродилки, гонки, але із зоряним і легендарним супер-героєм на першому місці. Безкоштовні ігри Бетмен онлайн на сайті достатньо прості і нехитрі. Вони не здатні вантажити ні Ваш комп'ютер, ні мозок. Навіть самого маленького, який за помилки набрав в пошуковику «ігри Бетмен безкоштовно». І якщо пощастило, то потрапив на сайт, де список ігор про Бетмена вельми цікавий і великий.

Грати в ігри Бетмен онлайн.