Більярд ігри онлайн.


Серія різних спортивних ігор, де вам треба грати в більярд. Причому є як класичний варіант, так і такі екзотичні види, як снукер і де кульки представляють із себе бомби зі зворотним таймером, які потрібно швидко закотити інакше вони вибухнуть. Грати буде весело. Під грою в більярд можуть матися на увазі різні розваги. Адже ця назва не конкретної гри, а цілої спортивної категорії, об'єднаної наступними рисами: спеціальна поверхня (стіл з прикріпленими по периметру лузами) і необхідність пересувати кулі за допомогою ударів кия. Дивно, але точний вік більярда дослідники визначити не можуть.

Його історія дуже схожа на історію шахів і шашок одночасно: придуманий дуже давно, але ніхто з усією впевненістю не може назвати ні країни, ні конкретного часу його виникнення. Правила різних модифікацій з часом удосконалювалися, а ті більярдні ігри, які ми знаємо зараз, повністю оформилися у всій повноті правил відносно недавно. Втім, одну конкретну дату історія зберегла. В 1469-му році був створений перший спеціальний більярдний стіл. Користувався ним король Франції Людовик Одинадцятий.

У Росії ця гра з'явилася з подачі Петра Першого, що привіз забаву разом з іншими європейськими диковинами. З тих пір пройшло багато часу, у нас в країні вже є гравці, визнані у всьому світі. І кожен бажаючий може запустити флеш ігру, щоб насолодитися більярдом, не відходячи від комп'ютера.
Більярд - одна з найбільш дивних і захоплюючих ігор, придуманих людством. У різні часи ним захоплювалися багато великих людей - полководці, вчені, письменники і поети. Ще кілька століть тому ця гра виглядала інакше, ніж зараз. Столи могли мати саму химерну форму, так і правила відрізнялися від відомих сучасних правил.

В наш час більярд - це спорт, вид відпочинку і розваги, а також азартна гра. Яка вимагає напруженого мислення, володіння тактикою і уміння зосередитися.

У наш вік комп'ютерних технологій у людей з'явилася унікальна можливість грати у віртуальну версію. Для цього немає необхідності купувати дороге обладнання для гри в більярд або відвідувати клуб. Тепер ви можете грати в більярд онлайн, не залишаючи улюблене місце біля комп'ютера.

Грати в ігри більярд онлайн.