Бійки ігри онлайн.


Бійки - дуже популярний жанр онлайн ігор для хлопчиків, адже саме вони люблять в них грати, щоб приборкати свої тварині інстинкти, і не махати кулаками на вулиці, а мирно пограти в них проти комп'ютерного опонента. А вибрати є з чого, адже тут на Onlineigrashky.com.ua знайдете багато різних жанрів ігор, починаючи від спарингів і битв до вуличних бійок. Якщо представницям прекрасної половини людства, особливо в юному віці, варто порекомендувати флеш ігри, присвячені приготуванні на кухні або шопінгу, хлопчикам потрібні більш динамічні розваги. І для того, щоб добре провести час, їм слід звернутися до жанру бійки.

Присвячені бійкам ігри з'явилися дуже давно - вже у 70-х роках 20-го століття на консолях жанр цвіла пишним цвітом. І представлені на нашому порталі ігри нічим не поступаються своїм прабатькам. Файтинг в режимі «один на один» і ігри, де доводиться бродити по локаціях в пошуках супротивників, простенькі розваги на кілька хвилин і справжні твори мистецтва, що дивують цікавою анімацією або красивими графічними рішеннями - ми зберегли різноманітність, яка завжди притаманна цьому жанру.

Хлопчики, яким природою призначено постійно з'ясовувати стосунки на тему «хто краще б'ється» за допомогою неважких, але захоплюючих флешок, віддадуть закладену еволюцією агресію. Є багато ігор для дорослих, де вони приємно проведуть час, з'ясовуючи стосунки з керованими комп'ютером супротивниками. Загалом, бійки можна рекомендувати людям всіх віків. А особливо - хороші бійки, яких так багато в нашому каталозі.
В розділі флеш бійки онлайн зібрані абсолютно всі категорії ігор бійок і битв, спаринги, битви, вуличні бійки і навіть бої гладіаторів. Бої вигаданих персонажів безкоштовно онлайн на сайті.

На цій сторінці ви знайдете бійки супербойців на тлі китайських кварталів, дві серії ігор культових битв Age of War і Age of War 2, гра в бокс, бійка ліліпутів, вуличні бійки і ще багато різних онлайн флеш ігор у бійки. Бійки, битви, поєдинки і спаринги для активних хлопців, які мають дух суперництва і спрагу змагань зі своїми однолітками.

Грати в ігри бійки онлайн.