Ігри бродилки онлайн.


Розпізнавальна риса онлайн ігор «Бродилок» - це ходьба. Ти бродиш, збираєш різні бонуси, цінні предмети, зброю, життя, енергію, які ти будеш використовувати, щоб пройти рівень і перейти до наступного. Є відкриті простори, як дорога, поле і так далі, там де в основному ти можеш рухатися тільки вперед для проходження рівня. А є й закритий простір, наприклад, кімнати або будинок, де ти будеш ходити, поки не знайдеш вихід або не вб'єш всіх своїх супротивників. Ці ігри повні пригод і красивих пейзажів. З кожним пройденим рівнем гри тобі буде все легше долати перешкоди, ти навчишся добре перестрибувати провалля між платформами, обходити ворогів. І зможеш зосередити свою увагу на цінних для тебе предметах, адже у нас безкоштовних ігор-бродилок багато.

Гра в жанрі «бродилка» - це захоплююча пригода, яка припаде до смаку як дітям, так і дорослим, які бажають провести вечір або обідню перерву.

Окрему велику підкатегорію бродилок займають флеш гри, ігровий процес яких в тій чи іншій мірі копіює геймплей знаменитої франшизи Маріо. Персонаж стрибає, збирає монетки і бонуси, знищує монстрів. Рівні поступово стають складніше, і ближче до фіналу онлайн ігри доводиться попотіти, щоб досягти успіху. Перевірені часом прийоми не підводять розробників флешок досі - грати в 21-м столітті в «Маріо» все так само цікаво, як і в епоху зародження ігрової індустрії.

Але не стрибками єдиними живе жанр бродилок. Буває, гравцеві пропонується знайти вихід з лабіринту, а іноді потрібно проявити максимум кмітливості, вирішуючи головоломки. Є й безліч інших піджанрів. Ознайомтеся з нашим каталогом - підшукайте собі розвагу до смаку. Ми впевнені, що з величезної кількості представлених ігор, вам сподобаються якщо не всі, то багато з яких. Шукаєте ви собі забаву на п'ять хвилин або на півдня, ви її знайдете, головне - залишайтеся з нами.

Грати в ігри бродилки онлайн.