Лисеня стрибунець - Бродилки

Описання ігри Лисеня стрибунець - Бродилки: Лисеня стрибунець - Бродилки
Якщо ви любите відпочивати у лісі, тоді гра лисеня стрибунець вам дуже сподобається. Справа в тому, що в даному проекті дуже серйозно продумана схема пересування головної героїні – лисиці. Всім дітям давно відомо, що Патрикеевна має незвичайну хитрість, і пам'ятають її, швидше, як підступний спосіб, ніж в якості позитивної ролі. Це все далеко не випадково, і кожна розумна людина зрозуміє, що ігри для дівчаток бродилки, не придумають пусту забаву.

На початку, перед запуском та відображенням безпосередній сюжетної лінії, ви повинні будете визначитися з типажем діючої особи. Не забувайте про те, що під егідою основного винуватця подій виступає не білка з «Льодовикового періоду», а просте, лісова тварина. Ми сподіваємося, що гра лисеня стрибунець обрадує вас вже на початковому етапі своїх рівнів.


Щоб провести безпосередній перехід від налаштувань до повноправним дій, необхідно натиснути кілька клавіш на віртуальній клавіатурі. Природно ви, в сюжеті бродилки для дівчаток, розберетеся з першого ж разу з аналогічними непорозуміннями. Управління лисицею здійснюватися за допомогою кількох кнопок. Це можуть бути як «A», «S», «D», «W», так і прості стрілки. Нехай гра лисеня стрибунець замінить вам нудьгу на радісний і веселий настрій! Успіху, дорогі дівчата!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"