Бродилки Дієго

Описання ігри Бродилки Дієго: Бродилки Дієго
Чи знаєте ви, у чому полягає основна місія ігри - бродилки Дієго? Якщо вам раніше доводилося розважатися в таких додатках, тоді немає сумніву, що ви розберетеся з майбутніми завданнями. Але ми, все-таки, зобов'язані повідомити вам про всі тонкощі цієї захоплюючої гри Дієго. Адже в іншому випадку, якщо нашим гостям не вдасться завоювати перше місце, вони можуть послатися на недостатню інформування! Отже, поговоримо тепер трохи про управління персонажем, щоб ви розуміли логіку і принципи руху.

Розпочнеться гра з того, що бродилки Дієго нададуть вам велике поле діяльності. Для того, щоб підніматися вгору по сходах – натискайте стрілку вгору. Для спуску вниз – відповідну стрілку. Рух вправо/вліво проводиться стандартними клавішами. А ось стрибок здійснюється натисканням пробілу «Space». Основне завдання гри для дівчаток – зібрати всіх пінгвінів. Треба відразу сказати, що Дієго незвичайно працьовитий хлопець.


Складається мимовільне враження, що він ніколи не втомлюється працювати. Допоможіть йому по мірі ваших сил. Важливо також усвідомлювати, що тільки після того, як будуть врятовані всі тварини – ви зможете перейти на наступний рівень. Але не поспішайте, щоб не наламати дров. Тут же, в ігровому вікні, ви зможете спостерігати всі свої досягнення і показники статистичних даних. Нехай ігри бродилки Дієго, принесуть вам користь і успіх!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"