Гонки ігри онлайн.


Гоночні ігри це одна з найпопулярніших категорій флеш ігор, адже граючи в них можна розслабитися і поганяти на різних транспортних засобах, починаючи від мотоцикла і автомобіля і закінчуючи конем і спортивним катером. Також деякі з них дозволяють грати удвох, що робить гоночні ігри ще більш привабливими. Великі швидкості, розумні і хитрі супротивники, складні перешкоди - жанр гоночних флеш ігор розвивається вкрай швидко, і тепер вам прямо в браузері доступні розваги, за які в інші часи довелося б платити.

Хочете поганяти по автобану або взяти участь у змаганні стрітрейсерів? Не проти потренуватися в мистецтві правильного паркування? Віддаєте перевагу позашляховикам і складним умовам бездоріжжя? Незалежно від уподобань ви знайдете в нашому каталозі онлайн гру (швидше всього, далеко не одну), повністю відповідну вашим уявленням про ідеальний гоночний симулятор.

Ви можете взяти під управління швидкий спорткар, трактор, який легко долає перешкоди, байк або катер. А може, вас зацікавить військовий джип, обвішаний зброєю для знищення суперників або намальованих чоловічків, які плутаються під колесами?

Жанр гонок багатоликий. Іноді флешка дає відчути драйв справжнього гоночного змагання, часто упор зроблений на гострому суперництві з штучним інтелектом, які керують автомобілями-конкурентами. А буває і так, що головне, що потрібно від гравця, - це уважність і акуратність. Вибирайте!

Ігри гонки онлайн здатні похвалитися різноманітністю (є гонки на мотоциклах, машинах і багато іншого), динамікою і зручним управлінням, але крім усього іншого - можна грати в онлайн ігри гонки безкоштовно. Онлайн ігри гонки - один з найпопулярніших жанрів відеоігор, поширений серед всіх віків, будь ти дівчинка чи хлопчик. Тут є все, що необхідно для веселої гри: вражаючий транспортний засіб, швидкість, адреналін, дух змагання, можливість грати в кооперативі, або проти товариша.

Не варто забувати і про те, що гонка може проходити на самих різних транспортних засобах: на автомобілях, літаках, водних скутерах, підводних човнах і космічних кораблях - ви обов'язково знайдете щось для себе в розділі.

Грати в ігри гонки онлайн.