Гонки на швидкостях

Описання ігри Гонки на швидкостях: Гонки на швидкостях
А тепер швиденько у водійське крісло, пристебнути ремені, натиснути на газ, так посильніше. Талановитих спритників і трюкачів не так-то вже й багато. А вже що приготовлено цікава гра про гонки на швидкостях, для любителів швидкої їзди. Величезна кількість найцікавіших моментів. Адже тільки тут і прямо зараз, існує можливість поборотися в чесному змаганні за те, щоб зватися найкращим водієм. Ні, не лише цієї гри, інакше б не було такого ажіотажу, навколо гучного розважального шедевра. Адже чемпіонський титул, який може тут «відхопити» кожен з учасників гри, буде позначати той самий факт, що дитинка став ідеальним водієм Всесвіту. Не хіло, чи не так? І ось тому, вся траса набуває для малюків інші відтінки. Хочеться летіти за нею, а не їхати. Ця швидкісна гонка навчить кожного не те що звичайною моторності, а просто-напросто понад активності.

У грі для дівчаток легко відключається не тільки звук, але і музичний супровід. Правда, далеко не факт, що всім дітлахам вдасться відразу знайти значки, які відповідають за дані функції. Вся справа в тому, що ці крихітні малюночки, знаходяться в правому нижньому кутку екрану, де б не виникло бажання, вимкнути музику на обкладинці, або ж після, в ході випробувань. Отже, треба ще сказати, що на самому малюнку, краще всього, відразу виставити налаштування російської мови, вибравши його зі списку інших мов світу. Тобто, до безпосереднього запуску програми. Пальці вже на кермі? Тоді поїхали вперед, і дуже швидко, та ще й не зупиняючись під загрозою пострілу, образно кажучи. Потрібно летіти пущі кулі до власної фінішній прямій, здатної зробити з учасників гри, справжніх героїв.


Цей чемпіонський кубок, не стане просто так, припадати пилом на полиці, не чи правда? І не тільки з тієї причини, що його витирати будуть дбайливо, з любов'ю і стабільним чином. Але його ще й не отримати з наїзду, не зрозумій з якого. Тому треба потрудитися, надівши маску лідера, хоча б на час гри. Швидкості сподобаються малюкам, так і можливість проявити себе по повній програмі, нереально п'янить, в принципі. Суперники будуть найкращими з усіх можливих, але нехай не радіють раніше часу. Адже дехто, зовсім скоро вийде на свою трасу, і що там їх здібності, пов'язані з водінням декількох машин, прямо-таки одночасно? Не прокотить. Зараз буде демонстрація істинно талановитої їзди, у них на шляху з'являється, зовсім не Чорний плащ, а крутий водила, від Господа Бога. Вдалої вам гри для дівчаток про гонку на скажених швидкостях.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"