Літалки ігри онлайн.


Ігри літалки як ніяк інші жанри флеш онлайн ігор, які вражають своєю фантазією виконання. Адже доведеться літати на різних неймовірних конструкціях, причому не тільки в небі, але і під землею, в космосі та інших екзотичних середовищах. В літалки онлайн можна грати як одному так і компанією щоб було веселіше. А деякі ігри дозволяють навіть грати один проти одного. Жанр літалок - один з найбільш захоплюючих і різноманітних серед флеш ігор. Всі флешки цього розділу об'єднані темою польоту, причому під управління гравця можуть дати не тільки літальний апарат, але й істоту, «обладнану» крилами від природи.

І завдання перед геймером ставляться різні. Цілий розділ присвячений космічним симуляторам: керуючи космічним кораблем, гравець повинен ухилятися від астероїдів і планет, а іноді - знищувати недружньо налаштованих інопланетян. Особливу любов відвідувачів нашого порталу заслужили дуелі - онлайн ігри, у яких можна битися з іншими гравцями. Роль противника на себе далеко не завжди бере комп'ютер, в обох частинах знаменитої гри Dogfight - the great war доступний мультиплеєр (битви). Хочеться рознести літак на максимум, довести, що тільки ваш літальний засіб гідний літати, а у всіх інших - всього лише іржаве корито?

А якщо вам не хочеться брати участь в битвах, не турбуйтеся: на порталі є багато менш кровожерливих ігор. Можна повправлятися у зльоті/посадки, можна врятувати від вірної загибелі муху, взявши її під своє чуйне управління, а любителі готики із задоволенням вживутся в роль летючої миші - варіантів не злічити!

Спробувати себе в якості пілота цивільних, військових, або вантажних літаків допоможуть ігри літалки онлайн. Робота пілотом літака - це не просто злети і посадки. Це, в основному, навчання. Льотчику необхідно знати масу речей крім безпосереднього керування літаком: заходи безпеки, повітряну навігацію, метеорологію - і в кожній з цих складових є свої тонкощі, із-за яких стати пілотом для деяких людей шалено складно. На щастя, сучасні технології дозволяють нам відчути романтику польоту не виходячи з дому.

Хто ж у дитинстві не мріяв опинитися за штурвалом бойового винищувача, бомбардувальника або штурмовика? Ну, або хоча б пасажирського Боїнга. На жаль, більшість людей так і не здійснили ці мрії, але тепер з'явилися ігри літалки, і кожен користувач може сісти за штурвал літака, вертольота і навіть космічного корабля. Міцніше стискайте штурвал і вирушайте в свій перший політ.

Якщо вам просто хочеться вбити годинку-другу, не вдаючись в подробиці управління, тоді аркадні льотні ігри створені спеціально для вас. Максимально просте управління повною мірою дозволить вам насолодитися польотом. Для тих, хто звик грати онлайн з повною віддачею сил та часу, ми пропонуємо ігрові льотні симулятори, система управління в яких максимально наближена до цієї пілотажної системи. Ви можете стати пілотом будь-якого вподобаного вам літального апарату, грайте онлайн, набирайтеся досвіду і насолоджуйтеся ні з чим незрівняним захопленням від польоту.

Хочете нести на крилах смерть і руйнування? У нас є військові ігри. Сідайте в кабіну і вирушайте бомбити військові об'єкти супротивника.

Грати в ігри літалки онлайн.