Маріо ігри онлайн.


Любителі флеш ігри Маріо, радійте! Тепер вам не потрібні доісторичні приставки і старі заїжджені картриджі, ви можете насолоджуватися чудовою графікою, захоплюючим сюжетом і чудовою музикою улюбленої іграшки прямо за монітором свого комп'ютера. Грати Супер Маріо тепер можна онлайн! Ви здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтеся про те, що потрапити на терени флеш-гри можна абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Вас чекають безліч локацій, забавні персонажі, знайомі ще з дитинства, запеклі сутички з противниками і, звичайно ж, улюблений герой, який як і раніше веселий та швидкий.

А для фанатів культової іграшки на нашому сайті припасені найнеймовірніші і найскладніші рівні, пройшовши які ви досягнете рангу супермаріо-гуру, адже проїхати по всім полянкам та підземеллями на велосипеді, автомобілі або мотоциклі по плечу лише тому, хто, як кажуть, «собаку з'їв» в цій справі. Всі ці рівні безкоштовні, тому можете проходити їх стільки, наскільки у вас вистачить сил і енергії. Прибережіть і те й інше, щоб як слід насолодитися пригодами улюбленого персонажа.

Super Mario, мабуть, найбільш відома комп'ютерна гра за всю історію. Маріо з'явився в 80-х роках завдяки японській компанії Nintendo і з тих пір він залишається найулюбленішим і відомим персонажем комп'ютерних ігор. Супер маріо - це гра, яку намагалися копіювати і переробляти багато, в тому числі і flash. В нашій колекції зібрана велика кількість ігор про Маріо, які намагаються скопіювати або продовжити успіх культової гри.

На нашому сайті ви зможете знайти велику кількість варіантів популярної гри з улюбленим персонажем багатьох Маріо. Цей кумедний чоловічок давно і міцно оселився в серцях любителів подібного проведення часу. Зручний і доступний інтерфейс, цікава графіка, яскраві, насичені фарби - все, що потрібно гравцеві. А головне - не потрібно нічого качати і зберігати на своєму комп'ютері. Грати в флеш ігри з Маріо онлайн абсолютно безкоштовно в будь-який зручний для вас час.

Створив і намалював товстенькою, кремезного, доброго італійського сантехніка Маріо японський художник Шигеро Міямото. До речі, спочатку він був другорядним героєм комп'ютерної гри «Донкей Конг». Але з часом він став домінуючим і приніс своїм творцям нереальний прибуток.

Дана забава відома всім геймерам, оскільки вона першою з'явилася на ігровому ринку разом з приставками Sega і Dendy. За цей час вона не перестала бути актуальною.

Багатьом подобається брати участь в пригодах двох братів - водопровідника Маріо і Луїджі. Завдання, яке ставиться перед гравцем, - проходити рівні, збирати різні предмети і знаходити заховані секрети. Сьогодні кількість ігор з маленьким героєм в робочому комбінезоні дозволило створити окремий тематичний сайт. Тут зібрана рідкісна колекція, в якій ви знайдете і дебютні класичні епізоди, і продовження «Супер Маріо». Пройдіть всі рівні і насолоджуйтеся заслуженою перемогою. Ця гра завжди буде цікавою і ніколи вам не набридне!

Грати в ігри Маріо онлайн.