Маріо для дівчаток

Описання ігри Маріо для дівчаток: Маріо для дівчаток
Цікава гра Маріо для дівчаток, яка розповідає про нові пригоди веселого сантехніка Маріо, це розповідь про те, як цей кумедний чоловічок за фатальним збігом обставин потрапив на чужу і страшну планету. Мало того, що він не розуміє аборигенів, так ще і з усіх боків на нього нападають вороги. І можеш мені повірити, що інопланетні чудовиська дійсно страшні, тому зовсім не дивно, що навіть такий сміливий чоловік як персонаж гри Маріо їх злякався і зовсім розгубився і природно не розуміє, що йому робити. Йому треба якнайшвидше полагодити свій корабель (під час падіння він у нього зламався, вірніше, розсипався на частини). Для того щоб персонаж гри зміг повернутися додому йому необхідно зібрати всі частини розбитого корабля і відшукати джерело енергії і тільки тоді він зможе повернутися до себе в грибне королівство. Тому, виходячи з вище викладеного, твоє завдання в грі полягає в тому, що саме ти повинна допомогти йому відшукати все необхідне для вдалого повернення на землю.

А для того щоб Маріо зміг отримати і відшукати необхідні деталі тобі потрібно перемогти в чесному бою всіх його ворогів, і особливо головного боса, якого ти обов'язково зустрінеш у фінальній битві. Після того як бос буде переможений, ти зможеш зібрати корабель і відправити бідного потерпілого на батьківщину до улюбленої принцесу Персик. А тепер продовжимо традицію, і трохи розповім тобі про історію створення цієї славної ігри для дівчаток. Перший епізод цієї програми розповідає про те, як страшна горила «Данки Конг» викрала веселого сантехніка Маріо і його вірну подругу Персик. Для того, щоб не просто врятуватися, а ще як справжньому джентльменові Маріо необхідно визволити і свою соратницю, з полону. Для цього протягом чотирьох рівнів він повинен ухилитися від величезної бочки і не потрапити у вогонь.


І тільки після того, як він досягне фінального поєдинку, він зуміє посадити горилу у клітці тим самим врятувати себе і Персик від цього страшного полону. Але і це ще не все, тому що після цього йому потрібно перемогти сина горили. Той, всіляко намагаючись врятувати батька, всюди виставляє пастки у вигляді тварин, які всіляко заважають Маріо. Тому якщо у тебе є можливість знайти всі частини гри супер Маріо, то спробуйте зіграти в кожен епізод. Повір, такого задоволення від ігрового процесу-ти ніде і ніколи не відчуєш, бо ті ігри, які створювалися у вісімдесятих і дев'яностих роках не порівнюються з сучасними новинками, тому що раніше вигадували справді класні ігри. Але незважаючи ні на що, навіть, сучасні версії гри для дівчаток про Маріо виконані цікаво і захоплююче, тому призначені для будь-якого віку і будь-якої статі.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"