Пірати ігри онлайн.


Пірати - безстрашні морські розбійники, які вступають в бій заради легкої наживи. Цих «джентльменів удачі» цікавлять тільки ром, скарби і пригоди. Граючи в ігри про піратів, ви на мить побуваєте у часи розбою, побуваєте в ролі справжнього лиходія або ж навпаки займете позитивну сторону. Онлайн ігри пірати подарують вам незабутні переживання, а захоплюючі морські битви залишаться ще надовго у вашій пам'яті. У розділі флеш ігор «Пірати» вам представлений величезний вибір самих кращих безкоштовних ігор.

Всі наші розділи постійно поповнюються новими якісними іграми. На сторінках нашого сайту ви можете не тільки грати в ігри Пірати онлайн безкоштовно, але і завантажити собі на комп'ютер.

Ігри про піратів, звідки вони взялися і взагалі хто такі ці розбійники? Стародавні греки називали людину, що випробовує долю, «пейратос». Той, хто пускався в довге плавання, звичайно, ризикував життям, навіть якщо не збирався брати участь у бійках. Але частіше збирався! Він мріяв привезти якусь здобич, а вона сама в руки не прийде, її треба здобути. Поступово тих, хто здобуває собі багатство розбоєм, і стали називати «пейратос», тобто піратами.

В іграх про піратів їх рідко називають інакше, але в книгах і фільмах часто зустрічаються слова флібустьєри і корсари. Для тих, кого ці молодці грабували, різниці особливої не було. А от для самих піратів різниця була! І пірати, корсари мали грамоту на право грабувати якісь суда. Пірати грабували в основному іспанські кораблі, а відповідні їм видавали грамоти губернатори островів.

Будь-який капітан корабля міг зайти в англійський порт на узбережжі Америки і купити грамоту на право грабежу іспанського судна - стати флібустьєром. І англійський уряд не міг вважати флібустьєрів злочинцями! Ось в руки іспанцям флібустьєрами було краще не попадатися. Корсари - ті ж пірати, але французькі, італійські, іспанські чи португальські. Вони теж мали свідоцтво на право грабежу ворогів - англійців - і навіть могли зажадати відшкодувати заподіяну їм ворогом шкоди.

Так що якщо бачиш в грі слово корсар або флібустьєр - грай сміливо, це гра про піратів. Пірати могли пограбувати населення на березі, якщо це фортеця - взяти її штурмом. І в іграх про піратів такі історії є. Але частіше вони грабували на морі. Зблизившись з іншим судном, вони брали його на абордаж. Як це відбувається, всі не раз бачили в кіно: піратське судно підходить до іншого близько-близько, і тоді пірати чіпляють борт іншого судна і його снасті гаками, а самі починають туди стрибати.

А щоб було страшніше, ці сміливці спускають прапор, під яким пливли, якого ніхто не боїться, і піднімають на щоглу криваво-червоний прапор з намальованим на ньому черепом або скелетом, або ще чимось страшним. Побачиш такий прапор, і ясно - прощай, надія! Здається, віддаси відразу все, що є. Але не завжди це допомагало! Краще захищайся, якщо хочеш жити, тим більше, якщо є відважні товариші. Ігри про піратів рясніють такими історіями. Можна самому в грі стати піратом, а можна стати одним з тих, на кого вони напали і намагатися зробити все, щоб перемогти їх.

З видобутком пірати поверталися в якесь певне місце, найчастіше у фортецю на березі моря. Під Сочі є руїни фортеці Годлік. Колись в ній ховалися пірати, які були грозою всього цього узбережжя. Цих піратів називали геніохи. Їх боялися всі. Про них говорили, що вони звірі. Награбоване добро гениохи продавали. Адже всього на морі не знайдеш! Потрібні шаблі й рушниці, хліб і вино, посуд і одяг.

Того, хто припливав в Годлік торгувати, гениохи не чіпали. У Годліку продавали і рабів - їх теж добували геніохи. Найстрашніше, що може бути в грі про піратів - потрапити в рабство. На Русі пірати теж були. Тільки їх називали ушкуйниками. Це новгородські пірати, які грабували по всій Волзі. Ушкуйники доходили до Астрахані. Вони так розорили Кострому, що жителі перенесли місто на нове місце, де Кострома коштує зараз.
Ігри про піратів завжди захоплюючі, охоплюють різні аспекти діяльності цих розбійників. як правило в таких іграх потрібна спритність, точність, розрахунок і тоді точно можна домогтися успіху.

Грати в ігри пірати онлайн.