Спортивні ігри онлайн.


У цьому розділі Ви можете вибрати безкоштовні флеш ігри на спортивну тематику зі всього інтернету. Ми постаралися зібрати найкращі напрями і жанри цієї популярної категорії. Флеш ігри спорт від більярда до футболу, а так само екстремальні та умовно спортивні, все це можна знайти на нашому сайті. Зустрічайте безліч новинок цього року, серед яких є і ремейки старих спортивних симуляторів перероблених на новий лад. Пам'ятаєте, раніше на картриджах для приставок були збірники ігор 200 в 1 і т.п., так от багато флеш ігор про спорт взяті як раз із старих і вже забутих префіксальних хітів.

Інші безкоштовні флеш спорт ігри зроблені на основі хітів знову ж зі збірок, але вже на ПК пік популярності яких припав на другу половину дев'яностих. Сучасні розробники черпають звідти безліч ідей, тим самим роблять свої сучасні ремейки. Хороший і вдалий приклад такої гри, яка, до речі, теж є на нашому сайті це Yeti Sports.

Спортивні ігри на флеш відмінно тренують і розвиток вашої реакції і здібностей. А враховуючи що в них можна грати удвох, наприклад, футбол, хокей, баскетбол або інші види, то це робить спортивні онлайн ігри більш цікавими. Адже награвшись в один вид спорту можна швидко переключитися на інший, чого в реальному житті ніколи не вийде. А живе спілкування в чаті доступно в кожній грі дозволить відразу ділитися з людьми своїми рекордами і обговорювати нюанси.

Азартні протистояння збірних провідних футбольних держав, баскетбольні матчі зірок Національної Баскетбольної Ліги, розмірені, неквапливі суперництва у стрільбі та дартсі - жанр спортивних ігор багатоликий. І практично всі спортивні види, що мають свої ігрові втілення, ви можете знайти у нас.

Є бажання зіграти в теніс? Під ваше управління потрапить справжні майстри ракетки і м'яча. Ви - любитель скейтборд? Якщо за вікном погана погода, реалізація улюбленої розваги на флеші не дасть вам занудьгувати. Нерівно дихаєте до хокею? Скоротати час до чергової перемоги нашої збірної допоможе простенький хокейний симулятор.

Тематичне розмаїття спортивних флеш ігор вселяє повагу, а їх симпатична графіка і захоплюючий геймплей занурюють у процес не на жарт. Серед великого асортименту каталогу є і флешки, які будуть цікаві переважно дітям (наприклад, чудовий волейбол з персонажами мультсеріалу «Смішарики»), та ігри, орієнтовані на людей старшого віку (наприклад, більярд з 15 рівнями складності і сексуальними персонажами). Але велика їх частина захопить аудиторію будь-якого віку.

Спортивні симулятори - справжній подарунок для хлопця - любителя спортивних ігор, адже де ще ви зможете настільки активно керувати цілою командою гравців?

Грати в ігри спортивні онлайн.