Стрілялки ігри онлайн.


Стрілялки є улюбленим жанром ігор для хлопчиків. Адже всі в дитинстві грають у войнушку і, стаючи дорослими, хочеться продовжувати. Ось для цього і було зроблено безліч онлайн ігор стрілялок самих різних жанрів, будь то стрілялки-бродилки або стрілялки від 1 особи, або ж навіть тир, де можете перевірити і відточити свою влучність у стрільбі з лука, автомата, гармати та інших найбільш відомих знарядь. А постійно поповнюється колекція ігор стрілялок, дозволяє грати в них доводячи рівень володіння віртуальною зброєю до насправді високої майстерності. Шутери і екшни від третьої особи давно і міцно захопили лідерство серед «серйозних» ігор, що виходять на ПК і консолях, продаються за чималі гроші.

Цьому жанру властива зазвичай передова графіка, в бюджет шутерів вкладаються серйозні гроші. Наші флеш ігри-стрілялки хоч і технологічно відстають, але часто не менш захоплюючі. І вже в будь-якому разі вони можуть заманити вас аж ніяк не тільки на десять хвилин.

Ми представляємо вам онлайн ігри, у яких ви можете відстрілювати ворогів як з виглядом від першої особи (шутери, гравець бачить тільки зброю), так і з виглядом від третьої особи. Перший варіант сприяє більш глибокому зануренню в процес, але багато гравців більше люблять весь час спостерігати за персонажем, яким управляють. Вибирайте те, що вам до серця.

Цей підрозділ повністю присвячений тирам, і велика добірка флешек-платформерів, де персонаж долає перешкоду і знищує з вогнепальної зброї полчища супротивників. А може, найбільше до смаку вам сподобається ігра в повітрі? Розстрілюючи астероїди або інопланетні кораблі, ви відчуєте себе досвідченим міжзоряним пілотом.

Ігри стрілялки для хлопчиків і не тільки! Безкоштовні стрілялки дозволяють як слід попустувати і зняти стрес. Не знайдеш хлопчиків геймерів, які не були б аматорами з чогось у щось постріляти. І неважливо, де ти знаходишся: на землі, в космосі, на борту міжгалактичного крейсера - стріляти можна скрізь і по всьому, що рухається (а що не рухається - привести в рух і все одно розстріляти).

Грати в ігри стрілялки онлайн.