Зомбі ігри онлайн.


Ігри "Зомбі" розуміють битви з ордами ожилих мерців, умертвляти яких можна тисячею і одним методом. Бийтеся з полчищами м'ясоїдних зомбі в чудовій збірці ігор на цю тематику! Тематика ожилих мерців знову почала набирати значних обертів. Вона вже встигла торкнутися кінематограф, мультиплікацію, комікси, літературу, музику і, зрозуміло, ігрову індустрію. Солідна частина відеоігор, де гравцеві пропонують вистояти проти зомбі, являють собою криваві дії, де ходячих мерців можна перетворювати у фарш самими різними методами, але існує й безліч ігор, що пропонують зовсім інший ігровий досвід.

Ви любите зомбі? Звичайно, як же їх не любити. Ці милі і трохи не живі істоти досить давно і міцно влаштувалися у багатьох іграх - в ролі нещадно винищували ворога або ж будучи головними героями багатьох ігор.

Сайт Ігор про Зомбі надає вам можливість відчути принади флеш ігор в зомбі. Але якщо вам не подобається ця роль - будьте їх вбивцею, ігор такого жанру також достатньо в режимі онлайн. І не забувайте, якщо людина людині - вовк, то це означає, що зомбі зомбі - хто? Правильно, зомбі!

Ласкаво просимо у світ нежиті - грайте в онлайні! Всі ігри на сайті надаються для ознайомлення безкоштовно, а для їх покупки звертайтесь до їх розробників.

Зомбі - це нежить у людській подобі зеленуватого кольору і пересуваються вони як черепахи. На перший погляд нічого боятися. Але це не так, сила зомбі в їх кількості, вони атакують натовпами, а укушені неінфіковані здорові люди заражаються цим вірусом і приєднуються до цієї голодної зеленої маси. Таким чином, чисельність зомбі неймовірно зростає, а людство раптово вимирає.

У цьому розділі зібрані самі нові флеш ігри, де вам представляється шанс запобігти світову катастрофу, зберегти людський рід і стати справжнім героєм. Відображайте атаки зомбі, ваша мета - захист людей.

Представлені флеш гри носять різний характер: тут ви знайдете і «стрілялки», і стратегії, і «башточки», і навіть розвиваючі головоломки, побудовані на законах фізики.

У стрілялках вам потрібно буде вбити зомбі маючи різні види зброї. Це динамічні безкоштовні ігри в стилі «шутер». В стратегіях, необхідно тактичне мислення справжнього полководця. Правильно розподіляйте ресурси на будівництво укріплень, блок-постів, наймайте добровольців і відправляйте їх у гарячі точки. У фізичних головоломках потрібно збити зомбі з ніг за допомогою будь-яких предметів, або кидатися в них камінням, загалом убий їх всіх будь-якими доступними способами.

Грати в ігри зомбі онлайн.