Таксі ігри онлайн.


Нарівні з мультиплікаційними персонажами, сьогодні героями комп'ютерних ігор є найрізноманітніші машини. Що можуть робити машини? Зрозуміло, змагатися між собою у швидкості. І мова йде не тільки про гоночних болідах. На віртуальні траси виходять мотоцикли, квадроцикли, вантажні фури і ще безліч зразків сучасного автомобілебудування. Але навіть цього розмаїття публіці мало. Вона пересичена і вимагає все нових і нових ігор на автомобільну тематику. Так що розробникам доводиться виходити за рамки гоночного жанру і винаходити щось новеньке. Саме так виник цілий корпус ігор, де грає пропонують виступити в ролі водія таксі. На тлі стандартних гонок ця концепція здасться набагато цікавіше і яскравіше.
Хоча б тому, що ігрові завдання кардинально відрізняться.

І якщо вам набридли гонки, а хочеться все-таки ігор, в яких потрібно керувати автомобілем, ігри таксі саме для вас. Які ж ігрові завдання чекають вас тут? По-перше, перевезення вантажів і пасажирів. Завдання ускладнює той факт, що довезти їх до пункту призначення потрібно за певний час. Не встиг - починай маршрут спочатку. Здавалося б, нічого складного. Але рухатися вам доведеться по вулицях великого мегаполісу, при цьому скрупульозно дотримуючись правил дорожнього руху. Ви повинні знайти своє місце на заповненому машинами шосе, об'їжджати пішоходів, стояти на світлофорах, керуватися у своєму пересуванні вуличними знаками. І при цьому зберегти швидкість, потрібну для того, щоб вчасно доїхати в кінцевий пункт.

Ще одна розвага з ігор про таксі - пошук місця, на якому ви припаркуєте свою машину. Причому, як правило, вам належить акуратно втиснутися між двома стоять поруч автомобілями. Саме на цьому побудований сегмент ігор, присвячених парковці. Тут ви можете бути як власником авто, так і працівником-парковшіком. Вам потрібно буде розмішати машини на стоянці, допомагати виїхати старим і знаходити місце для нових. Ці ігри дуже часто потрапляють в розділ з іграми про таксі. Як і ті, які базуються на колись популярному фільмі Люка Бессона. Ті, хто бачив це кіно, знаю, що подібні ігри занурюють вас в атмосферу міських гонок без правил. У вашому розпорядженні - фактично гоночний болід, замаскований під таксі. Ваша мета - встигнути. А скільки правил буде порушено - це вас абсолютно не стосується. Всі варіанти ігор про таксі - безкоштовні та доступні без реєстрації - вже чекають вас за однойменним тегом на нашому сайті. Приємної гри!

Грати в ігри таксі онлайн.